Skocz do zawartości

Portale randkowe w USA


Adam80

Rekomendowane odpowiedzi

coraz czesciej sa popularne w USA wsrod juz nie tylko mlodziakow, ale i wiek sredni aplikacje telefonowe typu swipe left or right czyli szukanie ludzi na szybkie spotkanie, czyli szukanie ludzi na szybki sex.

Coraz wiecej mediow o tym trabki tutaj, ze nie tylko to bardzo popularne, ale i zeby uwazac. Chodzi o wszelakiej masci choroby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 5/26/2018 at 5:43 AM, ilya_ said:

coraz czesciej sa popularne w USA wsrod juz nie tylko mlodziakow, ale i wiek sredni aplikacje telefonowe typu swipe left or right czyli szukanie ludzi na szybkie spotkanie, czyli szukanie ludzi na szybki sex.

Coraz wiecej mediow o tym trabki tutaj, ze nie tylko to bardzo popularne, ale i zeby uwazac. Chodzi o wszelakiej masci choroby. 

Aż mi się przypomniało jak byłam pare lat temu na wakacjach pod Barceloną w malowniczej miejscowości Sitges, która jest typowo gejowską miejscówką na wakacje (sami geje wszędzie, w klubach, restauracjach, na plazy), trafiłam tam przez przypadek z koleżanka i mieszkalysmy na kwaterze gdzie było pełno gejowskich magazynów. A że była to jedyna dostępna prasa to je czytałam - był tam właśnie artykuł pisany przez pana który testował takie właśnie apki do szukania partnera na szybki sex (oczywiście to akurat były apki dla gejów). Była w takiej apce mapka na której lokalizowales siebie i widziałeś chętne na przygodny sex w tym momencie, w twojej okolicy. I jazda. Strasznie mnie to zszokowało i do dziś pamietam ten artykul i opisy jak to wyglądało w praktyce...aż ciężko mi uwierzyć że popularne stały się takie same apki dla ludzi hetero O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 10.07.2019 o 23:06, MeganMarkle napisał:

A że była to jedyna dostępna prasa to je czytałam - był tam właśnie artykuł pisany przez pana który testował takie właśnie apki do szukania partnera na szybki sex (oczywiście to akurat były apki dla gejów). Była w takiej apce mapka na której lokalizowales siebie i widziałeś chętne na przygodny sex w tym momencie, w twojej okolicy. I jazda. Strasznie mnie to zszokowało i do dziś pamietam ten artykul i opisy jak to wyglądało w praktyce...aż ciężko mi uwierzyć że popularne stały się takie same apki dla ludzi hetero O.o

Ja również byłem w szoku jak mój znajomy ze studiów-gej pokazał mnie taką aplikacje bo z niej korzystał i osoby, które były tam zarejestrowane....:/ Nie będę rozwijał tematu , ale dało mnie to wiele , naprawdę wiele do myślenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/3/2021 at 11:52 PM, Łukasz90 said:

i osoby, które były tam zarejestrowane

Tak mi się przypomniała historia przekazana mi swego czasu przez starego dobrego znajomego, którego ojciec był kiedyś senatorem RP a który też sam poprzez znajomości z warszawskimi prawnikami ze sfer polityki jest blisko plotek z Wiejskiej:

Otóż za czasów V Kadencji Sejmu straż marszałkowska niejednokrotnie przyłapywała późnymi wieczorami w pustych salach sejmowych w dwuznacznych sytuacjach ówczesnego Premiera oraz Ministra Sprawiedliwości. Nie muszę podkreślać jak wielkimi obrońcami moralności byli wtedy i teraz.

Również opowiedział drugie tło wydarzenia z tego samego okresu, kiedy to były marszałek sejmu został wykluczony z szeregów partii. Oficjalnym powodem były jakieś konflikty partyjne, jednak podobno prawdziwym powodem była kłótnia kochanków - tegoż marszałka oraz szefa partii i byłego premiera (tego samego od schadzek z ministrem sprawiedliwości). Marszałek bowiem jest bi, i tylko jakiś czas temu się ożenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...