Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, sly6 napisał:

racja.. A teraz sa przepychanki ile to Anglia ma placic za wyjscie.

 

54 minuty temu, sly6 napisał:

wpisz po angielsku.

W opcji Pressent address wpisujemy obecny obecny adres i kolejne adresy zamieszkania po 16 roku zycia dobrze rozumiem? 

Ale pojawia mi sie taki komunikat : 

Please correct all areas in error as indicated below. Once you have finished, click ‘Save’ or ‘Next’ to continue completing your online application form.
  • There is a gap greater than a month in the dates you have provided since the date you turned sixteen. Please include ALL addresses where you have lived since the date you turned 16 years old.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, Skalariak napisał:

No właśnie, a co ma umowa kredytowa do regulaminu loterii wizowej?

 

Dyskusja może i była na tym forum lub gdzie indziej, ale zauważ ile osób jest na forum, a ile wysyła wniosek. Znaczna większość po prostu wchodzi na stronę loterii, widzi, że wszystko jest tak samo jak wcześniej, wypełnia go w kilka minut i zapomina o tym na kilka miesięcy aż do ogłoszenia wyników, bo ma ważniejsze sprawy. Jest to normalne dla osób, które biorą w niej udział od lat. Czasem ktoś da nowe zdjęcie, ale tylko dlatego, że sam zdaje sobie sprawę, że trochę się zmienił. Więc proszę nie udawać mądrzejszego od innych.

Tyle wspólnego, że ludzie nie czytają, a później jest płacz i zgrzytanie zębami.

Dla mnie wytłumaczenie, że ktoś ma ważniejsze sprawy jest kiepskie - to nie wymaga poświęcenia więcej, niż 10ciu minut, zwłaszcza, że mówimy o czymś, co w przypadku wygranej całkowicie wywraca życie do góry nogami. I nie oszukujmy się, każdemu z nas bardzo zależy na tym, by po zalogowaniu zobaczyć napis "has been selected" - a jeśli chodzi o mnie, w momencie gdy na czymś mi zależy, staram się robić to porządnie, od początku do końca, a nie na odpierdziel.

Szczerze współczuje tym wszystkim, którzy zostali zdyskwalifikowani (Oczywiście, o ile dyskwalifikacja ze względu na zdjęcie będzie w jakiś sposób potwierdzona), bo chyba tylko od niewylosowania gorszy może być fakt, że w ogóle nie wzięło się w nim udziału. Jednakże, chcąc nie chcąc, sami są sobie winni - bo albo nie przeczytali regulaminu, albo chcieli być cwani, albo sugerowali się postami użytkowników z dłuższym stażem, którzy trąbili, że wysyłają to samo zdjęcie x razy i nigdy nie było żadnego problemu.

Z drugiej strony, jeśli ktoś bierze udział w loterii od lat, może wypadałoby zadać sobie trud by by przeczytać regulamin, bo być może w nim kryje się odpowiedź, dlaczego po raz x nie zostali wylosowani :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marek Kowalczyk napisał:

hej, do kiedy najpozniej mozna wstrzymac sie z wyslaniem DS260 tak zeby nie zaliczyć zadnego opoznienia spowodowanego poznym wyslaniem? Dodam ze mam numer 99XX

masz niski numer. Najpóźniej to np luty czy marzecz. Tylko ze nie koniec marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem, chcialem wypelnic DS260 i przy wpisaniu danych z paszportu zorientowalem sie ze paszport mam nie wazny, teraz pozostaje mi czekac az go wyrobie i odnowa wyplenic aplikacje, czy czas w tym przypadku majac numer 25xxx bedzie dzialal na moja nie korzysc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Roelka napisał:

"Bawiac" sie w emigracje trzeba czytac takie "pierdoly" jak regulaminy i troche planowac do przodu. Sorry, ale ja wypelniajac swoje dokumenty wizowe czytalam do nich instrukcje.

Takze pretensje mozna miec do siebie, nie do forum, internetu czy ludzi ktorzy nie powiedzieli co trzeba zrobic...

Nikt nie ma do nikogo pretensji, ale trzeba zrozumieć ludzi, którzy tego nie przeczytali. Czytali to wcześniej, a w regulaminie zmienił się tylko taki szczegół, że zamiast informacji o możliwej dyskwalifikacji, jest napisane konkretnie o dyskwalifikacji. Pani przeczytała, bo najwyraźniej wcześniej nie znała go Pani, ale są tu totalni rutyniarze i ja ich rozumiem, a post, w którym poucza Pani innych jest kompletnie nie na miejscu. 

17 minut temu, Roelka napisał:

Niestety trzeba sobie zdac sprawe, ze nieznajomość praw nie znaczy ze mozna je lamac.

Zaraz będzie Pani ludziom wmawiać, że złamali prawo bo nie przeczytali regulaminu. Proszę się nie kompromitować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lajt napisał:

U mnie problem, chcialem wypelnic DS260 i przy wpisaniu danych z paszportu zorientowalem sie ze paszport mam nie wazny, teraz pozostaje mi czekac az go wyrobie i odnowa wyplenic aplikacje, czy czas w tym przypadku majac numer 25xxx bedzie dzialal na moja nie korzysc?

masz taki numer ze poczekaj na nowy paszport i tak zaproszą Cię np w marcu . Te trzy tygodni nie będzie mieć różnicy,chyba ze będziesz to przeciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Roelka napisał:

Tak jak pisze.

Masz gdzies miesiec lub wiecej przerwy, system nie przyjmuje wiadomosci ze byles w tym czasie bezdomny. ;)

Odnosnie tej edukacji trzeba tam opisywac kazda szkole min podstawowka gimnazjum liceum studia licencjackie i studia mgr w moim przypadku czy tylko najwyrzszy poziom mgr? I nr of education w takim razie 4 czy 5 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...