Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 minut temu, Roelka napisał:

Wniosek taki, ze trzeba czytac regulaminy i jak prosza o nowe zdjecia, to dawac nowe. Wtedy nie trzeba sie martwic. ;)

Rozumiem, że Pani czyta wszystkie regulaminy, każdą licencję przy instalowaniu oprogramowania, która zawiera czasem kilkadziesiąt stron :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wylosowałam green card i nadal siedzę w tej durnej Polsce na marnych zarobkach. Spróbuję ponownie w październiku 2017 złożyć wniosek do USA, ale wcześniej może wyjadę do UK na zarobek. Może ktoś podpowie, czy jak mam Insurance Number w UK to mogę tam jeszcze popracować trochę zanim skończy się Brexit i zamkną tam rynek? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, suungirl napisał:

Ja również nie wylosowałam green card i nadal siedzę w tej durnej Polsce na marnych zarobkach. Spróbuję ponownie w październiku 2017 złożyć wniosek do USA, ale wcześniej może wyjadę do UK na zarobek. Może ktoś podpowie, czy jak mam Insurance Number w UK to mogę tam jeszcze popracować trochę zanim skończy się Brexit i zamkną tam rynek? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

Zadnych zmian nie bedzie do czasu ukonczenia procesu wyjscia z Unii, a nawet gdy sie skonczy May wspominala o okresie przejsciowym do ok 5 lat w mie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Not valid" nie powinno sie jeszcze tracic nadziei. Wlasnie czytalem wypowiedz faceta co najpierw byl not valid, a potem valid i nawet wygral a potem sprawdzil DV2017 i tez wygral. Mozliwe, ze bylo jakies ciche dolosowanie w DV2017 i ci co mieli problem z podwojnym zdjeciem powinni sprawdzic swoj staus w DV2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Skalariak napisał:

Rozumiem, że Pani czyta wszystkie regulaminy, każdą licencję przy instalowaniu oprogramowania, która zawiera czasem kilkadziesiąt stron :) Pozdrawiam

A co ma piernik do wiatraka? Jak bierzesz kredyt w banku to nie czytasz umowy?

Czym innym jest bzdure czytanie licencji oprogramowania, choć czasami warto wiedzieć do czego można go wykorzystać, bo kary też są ogromne. Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, była ogromna dyskusja na ten temat.

A skoro loteria jest raz w roku, prawdopodobieństwo wylosowania i tak jest znikome, to niestosowanie się do postanowień regulaminu jest jak strzał, nawet nie w kolano - w jajca.

PS. Już rozumiem, skąd w kraju tylu roszczeniowych dłużników kredytowych we frankach, po co czytać umowę, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sly6 napisał:

Mam jeszcze pytanie odnosnie ds260 i najwyzszego stopnia edukacji.

cala nazwe uczelni wpisujemy po polsku ? A kierunek studiow i stopien po polsku czy angielsku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...