Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mareknoda napisał:

diabeł tkwi w szczegółach, ja mam dokładnie takie samo bo trzymam w chmurze, może ktoś to samo zdjęcie zapisał jeszcze raz i zmienił się minimalnie rozmiar pliku i system wykrył jako nowe, ale to gdybanie

Tylko tam to samo piszą osoby z nowymi zdjęciami. Mają ten sam problem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W kwestii ewentualnej dyskwalifikacji z racji użytego ponownie zdjęcia - ja użyłam zdjęcia z poprzedniego zgłoszenia, oczywiście modyfikowanego - przycinanie, nowa nazwa - notorycznie ukazywał mi się również komunikat "The information entered is not valid". I myślałam, że rzeczywiście zostałam zdyskwalifikowana przez fotkę. Ostatecznie, okazało się że, wpisywałam  błędnie numer (zamiast 6O8 wpisywałam 608). Sprawdźcie dokładnie jeszcze raz numery zgłoszeń. Sama treść komunikatu jasno na to wskazuje. Życzę powodzenia osobom, które wciąż są w zawieszeniu przez komunikat! :) W moim przypadku, po raz kolejny NOT SELECTED

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Rafcio28 napisał:

Ja jestem dalem zdjecie z dv2017 ale w nim cos tam przerabialem w photoshopie. I ZOSTALEM WYLOSOWANY tylko ze cn daleki: CN27xxx

Szukamy osoby, która nic nie robiła ze zdjęciem. Wcześniej też była koleżanka, która mogła sprawdzić wynik, co dała to samo zdjęcie co w tamtym roku ale jeszcze raz je przycinała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafcio28 napisał:

Czy da sie jakos ominac wpisywanie dane/adres osoby na jaki ma przyjsc gc przy wypelnianiu dc260???? Nie moge tego obejsc.

Czy moge tam wpisac co kolwiek bo tak tez wyczytalem ?

możesz wpisać adres i na rozmowie o GC podać inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie dalem z tamtego roku .. I wczoraj komunikat jak u wszystkich   Próbowałem na wszystkie sposoby ale dzisiaj za to  mam "session time out " ... zauwazylem tez ze ludzie Na papierze potwierdzającym zgłoszenie maja pod Enternant name : nazwisko , imię drugie imię 

Ja mam 

imie, nazwisko drugie imie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...