Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie jak mozna sie dowiedziec o dyskwalifikacji??? Powinna byc jakas oficjalna informacja ze zostalo sie zdyskwalifikowanym a nie taka informacja ktora sie pokazuje teraz... Dla mnie jest niezbyt jasna mam sie teraz domyslac i zastanawiac czy to faktycznie przez zdjecie..no ale jezeli osoby dodaly te samo zdjecie i maja problem to cos jest na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na FB Loteria wizowa USA ,, Po ostatnim wpisie Ambasady USA o nieużywaniu zdjęcia z poprzedniej edycji pojawiło się wiele pytań co można zrobić z już wysłanym formularzem.
Niestety nic się nie da zrobić - nie ma możliwości zmiany zdjęcia w już wysłanym zgłoszeniu a tym bardziej nie wolno wysyłać ponownie z nowym zdjęciem. Nie ma również możliwości anulowania wysłanego zgłoszenia.
Wymaganie, że zdjęcie nie może być starsze niż sześć miesięcy jest od zawsze zarówno w instrukcji jak i w poradniku na naszej stronie.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zip napisał:

Uwierzę, jak ktoś mi napisze, że wysłał stare nieruszane zdjęcie z poprzedniego roku i może sprawdzić status. Póki co takiej osoby tu nie ma.

Bo to, że na fejsie czy gdzieś indziej ludzie piszą, że wysłali nowe i mają problem, to może być wina tego, że nie potrafią przepisać poprawnie numeru :)

Ja jestem dalem zdjecie z dv2017 ale w nim cos tam przerabialem w photoshopie. I ZOSTALEM WYLOSOWANY tylko ze cn daleki: CN27xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pusiek7 napisał:

W zasadzie jak mozna sie dowiedziec o dyskwalifikacji??? Powinna byc jakas oficjalna informacja ze zostalo sie zdyskwalifikowanym a nie taka informacja ktora sie pokazuje teraz... Dla mnie jest niezbyt jasna mam sie teraz domyslac i zastanawiac czy to faktycznie przez zdjecie..no ale jezeli osoby dodaly te samo zdjecie i maja problem to cos jest na rzeczy

W przypadku amerykańskich urzędników to jest norma akurat. Jeśli ktoś stara się o wizę turystyczną, to urzędnik w konsulacie może przyznać wizę albo jej odmówić. Są jednak takie przypadki, że nie wolno mu przyznać wizy, bo aplikant ma np. bana na wjazd do USA. Wtedy też nikt nikogo nie informuje o powodach takiej a nie innej decyzji. Niektórzy się potem zastanawiają, czy powodem odmowy było to czy tamto i czy jest sens ubiegać się ponownie, bo może urzędnik miał gorszy dzień i następnym razem się uda, a może jest jakaś inna obiektywna przyczyna dla której wizy nie mogę dostać. Tu też niestety nikt się niczego nie dowie poza tym, że wiza nie została przyznana, więc taka postawa w przypadku DV kompletnie mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maaagdaaa napisał:

NA FB KTOŚ PISZE ,,Ja zdjęcie miałem stare, a komunikat.. no standardowo 'the Entry HAS NOT BEEN SELECTED'''

diabeł tkwi w szczegółach, ja mam dokładnie takie samo bo trzymam w chmurze, może ktoś to samo zdjęcie zapisał jeszcze raz i zmienił się minimalnie rozmiar pliku i system wykrył jako nowe, ale to gdybanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...