Skocz do zawartości

Wiza turystyczna


Kasiakb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej . 

Mam takie pytanie , jestem w trakcie sponsorowania na green card . Mam przedłużona wizę turystyczna , do czasu kiedy otrzymam zielona kartę muszę być legalnie cały czas . I odnośnie tego mam pytanie , czy mogę mieć cały czas co pół roku przedłużana wizę turystyczna do otrzymania zielonej karty czy muszę mieć wizę studencka ? Odnośnie wizy studenckiej to są duze koszta z tym związane ? Jak to wyglada prawnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kasiakb napisał:

Hej . 

Mam takie pytanie , jestem w trakcie sponsorowania na green card . Mam przedłużona wizę turystyczna , do czasu kiedy otrzymam zielona kartę muszę być legalnie cały czas . I odnośnie tego mam pytanie , czy mogę mieć cały czas co pół roku przedłużana wizę turystyczna do otrzymania zielonej karty czy muszę mieć wizę studencka ? Odnośnie wizy studenckiej to są duze koszta z tym związane ? Jak to wyglada prawnie ? 

Wyglada to tak ze mozesz probowac ale w ktoryms momencie przy kolejnym przedluzeniu Ci na pewno odmowia i w tym momencie bedziesz nielegalnie i caly misterny plan w p***u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejnym razem napisz ze czekasz na gc np dwa lata. Raz Ci się uda przedłużyć taka wizę przy kolejnym razem to jak byś wygrała w lotka główną wygraną. Lepiej rozglądają sie za zmianą na status studencki i masz do szkoły chodzić plus poszukać taką szkole która nie jest na oku urzędu imigracyjnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na B2 mozna byc maksymalnie rok, jak juz dostalas jedno przedluzenie to wiecej nie mozesz. Na B2 i F1 (studencka) nie wolno miec zamiaru imigracyjnego. Jesli juz zostalo zlozone I130 na ciebie to masz bardzo male szanse, zeby dostac F1, szczegolnie ze przedluzalas juz B2. Jak skladalas o przedluzenie B2 to zaznaczylas we wniosku, ze zostala zlozona petycja imigracyjna na ciebie? Czy I130 zostalo zlozone pozniej? Mam nadzieje ze te I130 bylo juz po przedluzeniu B2,  bo w innym przypadku to nie wiem jakim cudem je dali. Ale jesli zatailas I130 przy skladaniu przedluzenia to szukaj adwokata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...