Skocz do zawartości

Technikum bez matury a loteria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jeśli posiadam świadectwo ukończenia technikum i jest na nim napisane: Świadectwo jest dokumentem potwierdzającym posiadania wykształcenia średniego.
Posiadam również: Świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

NIE POSIADAM MATURY

6 lat podstawówki + 3 lata gimnazjum + 4 lata technikum = 13 lat

Którą opcję bym musiał wybrać Highschool czy Highschool, No Degree. I czy kwalifikuję się do loterii wizowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kamiloss said:

Głównie mieszkam po za Polską we Francji. I przyjechałem by wypełnić wniosek więc zależało by mi na odpowiedzi którą z opcji zaznaczyć w moim przypadku.

Przyjechales do Polski, zeby wypelnic wniosek online? High school. Tak wogole, to nie ma specjalnie znaczenia. Decyzje o tym czy sie kwalifikujesz podejmuje CO na rozmowie w ambasadzie. Co wybierzesz nie ma wplywu na szanse bycia wylosowanym.

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przejść przez rozmowę w konsulacie usa w polsce. Po wypełnieniu trzeba wybrać termin, przyjechałem do polski też w kilku innych sprawach i tam wracam. :P Bagietki już mi się znudziły teraz posmakować trochę bekonu i masła orzechowego. :X

Edytowane przez Kamiloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Kamiloss said:

(...) Po wypełnieniu trzeba wybrać termin, (...)

Nie do końca rozumiem z tym terminem. Przede wszystkim po wypełnieniu zgłoszenia do loterii trzeba zostać wylosowanym - wiem, że dla wielu to pomijalny szczegół, ale generalnie nie jest to trywialne do spełnienia założenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy mógłbym się spodziewać rozmowy z konsulatem?

You must retain your confirmation number in order to check your entry status via Entrant Status Check between May 6, 2023 and September 30, 2024 to determine whether your entry was selected for further processing in the 2024 Diversity Visa Program.

Między 6 maja 2023 a 30 października 2024? Będzie 50/50 że będę wybrany na rozmowę? Ponieważ wypełniłem wniosek i teraz nic nie płacić? Po prostu czekać?

Czy muszę zadzwonić i umówić rozmowę z konsulatem?!?

Edytowane przez Kamiloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Kamiloss said:

Trzeba przejść przez rozmowę w konsulacie usa w polsce. Po wypełnieniu trzeba wybrać termin, przyjechałem do polski też w kilku innych sprawach i tam wracam. :P Bagietki już mi się znudziły teraz posmakować trochę bekonu i masła orzechowego. :X

Jesli mieszkasz na stale we Francji to mozesz odbyc rozmowe w konsulacje USA we Francji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...