Jump to content

novsky

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5

Recent Profile Visitors

805 profile views
 1. novsky

  3 obywatelstwa

  Boję się zapytać, czy na prawdę mieszkasz w stanach...jeśli tak to mam nadzieję, że nie robisz takiej reklamy polakom jak prezentujesz to na forum, chociaż sądząc po 324 postach, więcej czasu spędzasz przed komputerem. Proszę o zamknięcie tego tematu, napiszę podobne zapytanie na UKCEN, trochę bardziej rzeczowo
 2. novsky

  3 obywatelstwa

  Musiałem przespać tą lekcję... tylko nie wiem w której szkole, czy w Anglii, czy w Polsce
 3. Cześć, Czy posiadając zieloną kartę i mieszkając 5 lat w USA z rzędu, mogę bez żadnych komplikowacji aplikować o obywatelstwo, gdy jestem obywatelem Polski (miejsce urodzenia), oraz posiadam obywatelstwo brytyjskie? Wychodzi na to, że miałby 3 obywatelstwa, czy któryś z krajów nie zabrania tego?
 4. Podepnę się pod temat. Czy mogę uzyskać wizę pracowniczą jeśli jestem rezydentem w UK, studiuję tutaj full-time? Chciałbym wyjechać na wakacje i poszukać pracy.
 5. 2017EU 51XX selected. 3 podejście, na forum zarejestrowałem się jakieś 3 lata temu, odwiedzam tylko przed loterią. Co oznacza wysokość tego numeru? Mam nadzieję, że wyznaczą mi wizytę jak najpóźniej bo mam do skończenia studia w wielkiej brytanii 3 letnie
 6. Jedź ty już do tej amerykie to cię trochę tam naprostują
 7. Ciekawi mnie system selekcji, który przecież oficjalnie nie jest w żaden sposób ujawniony. Nie chce mi się wierzyć, że jest to zasada ''loterii'', ten kraj od momentu jego powstania pokazuje jak wygląda "szczera polityka" na każdej płaszczyźnie życia społeczno-ekonomicznego. Czy zna ktoś przypadek osoby która wylosowała GC z wykształceniem np. średnim bez kwalifikacji?
 8. Pytanie czysto teoretyczne Wylosowałem GC 13, czy po przylocie do us mogę wstąpić do armii us (bezpośrednio) czy jestem zmuszony do odczekania np. 2-3 lat ? Kolejne ważne pytanie: Czy jest możliwa kontynuacja studiów w armii (US), rozpoczętych w europie, bądź rozpoczęcia na nowo (jeśli tak, to czy przysługują jakieś granty?) Temat może mało trzymający się realiów ale nurtują mnie te kwestie. Wiem, że dla osoby bez doświadczenia zawodowego (tz, studenta) wyjazd do us może być życiową porażką (bez kontaktów i miejsca zahaczenia), wojsko to zawsze pewna praca, a jeśli ktoś dodatkowo to lubi, może się odnaleźć.
×
×
 • Create New...