Jump to content

neole

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Colorado

Recent Profile Visitors

1,441 profile views
 1. W Alabamie za 1200$ to można wynająć 140m2 mieszkanie. Rachunki wliczone w cene poza prądem (150$-200$ w zależności od miesiąca). Tanio jest w porównaniu do innych stanów, ale to Alabama...
 2. Witam, dostałam dzisiaj list z immigration o dodtakowe dowody. Czy to obecnie normalna procedura czy powinnam zacząc się martwic?
 3. Tez lubię The Marvelous Mrs. Maisel, czekam za nowym sezonem! teraz oglądam Welcome to Sweden
 4. Chciałabym tylko dodać, że Karina ma racje. Mieszkając w Alabamie infopass mogę załatwić w Montgomery, AL (jakieś 20 mil ode mnie). Biometric Appointment odbywa się w Birmingham, AL. Pomiędzy Montgomery a Birmingham jest około 100 mil. Jednak jeżeli miałabym mieć interview - odbędzie się ono w Atlancie, GA. Więc to nie jest nawet jeden budynek, lub jedno miasto.
 5. Właśnie skończyłam oglądać Dextera. Oglądałam też "Better call Saul" - czekam na nowe odcinki i "Grace and Frankie".
 6. dokumenty wysłane, pozostaje tylko czekać...
 7. Mieszkałam w Alabamie. Kiedyś kobieta w Walmarcie mnie zapytała What is Poland? Ogólnie nie polecam. Podobno na północy jest lepiej, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć.
 8. Moja kuzynka wysłała mi paczkę. Otrzymałam ją po 6 tygodniach. Nic nie zginęło.
 9. healthcare.gov ma zaznaczone, żeby dostać tax credit musisz wybrać opcję Sliver.
 10. Możesz sama sobie przetłumaczyć, ale pod tłumaczeniem musi się podpisać ktoś inny. (Oczywiście nie mąż) Składałam tłumaczenie aktu urodzenia i prawnik zalecił, żeby mi ktoś przetłumaczył (albo i nawet sama mogę), ale ma się pod tym podpisać ktoś kto biegle zna polski i angielski. Dodatkowo nawet wystarczył skan tego dokutemu, na którym osoba się popisuje, że biegle znam oba języki.
 11. zalezy też na jaką linię lotniczą kupujesz bilet, czasami bilety w dwie strony są tansze niż w jedną.
 12. Przy obecnym kursie dolara ciężko ogarnąć to taniej. Wiza, i opłaty do amerykańskich agencji są podawane w dolarach.
 13. Płaciłam $250 za same badania. Miałam książeczkę szczepień którą sama przetłumaczyłam. DTap jest ważne tylko przez 10 lat, więc jak miałaś to szczepienie jako dziecko to musisz je ponowić. W dzieciństwie dostałam szczepionkę na różyczkę, ale nie miałam na odrę, a tutaj szczepionka na różyczkę i odrę jest razem, wiec na to tez mnie musieli zaszczepić. Uniknęłam tylko szczepionki na ospę, bo przechodziłam ja w dzieciństwie, a ona była najdroższa. Za szczepienia zapłaciłam $150. Do tego dochodzi jeszcze szczepienie na grypę jeżeli badania przechodzisz w okresie szczepień.
×
×
 • Create New...