Jump to content

Fly 7

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. Kurde, nie moge wejść do tej pory na strone. Tak to jeszcze nie było
 2. Ja bez ciśnienia Zobaczymy jutro POWODZONKA WSZYSTKIM
 3. Nie ma jak przypomniec sobie o loterii w ostatni dzień
 4. No i kolejny raz 2x NOT to juz czwary raz. Gratulacje dla szczęśliwców
 5. 2x Nie Lipa kolejny rok ucieka, szkoda ze nie jest częściej ta loteria, człowiek zaczyna się ustatkowywac w Polsce, ale nie ma co się poddawać, zawsze da się plany zmienić Powodzenia w kolejnej loterii (jak będzie, oby ) i gratulacje dla wylosowanych, nie zmarnujcie szansy. ( kurde ale zazdroszczę)
 6. Spoko się czyta posty. Ja z żonką jeszcze nie sprawdziliśmy wyników. Jest ten dreszczyk emocji, ale na spokojnie się później sprawdzi, narazie trzeba pokorzystać w spokoju z długiego weekendu. Życzę powodzenia dla tych co jeszcze nie sprawdzili i pozdrawiam
 7. Katlia: Dzięki wielkie ;-) Chciał bym zobaczyć też jakieś wypowiedzi kogos kto pracuje już na miejscu, swoje przeżycia, relacje, opinie. Jeżeli wogóle ktoś jest jeszcze taki na forum :-)
 8. Witam Interesuje mnie jak to jest z pracą w usa jako ratownik medyczny. Nie mogłem za bardzo znaleźć informacji na ten temat. Aktualnie w PL wykonuje ten zawód, więc moje pytanie to czy wystarczają papiery z Polski jeżeli nie to jaka jest droga by uzyskać uprawnienia, czy wogóle jest ciężko dostać pracę, jak jest z zarobkami. Pozdrawiam ;-)
 9. Da się gdzieś sprawdzić ilu wylosowanych było z Polski w tym roku? 👍
 10. Marianów co tam u ciebie? Pisz coś fajnie się czytało twoje posty
 11. Jeden jeszcze przed wynikami zagłosował/a 😀
×
×
 • Create New...