Skocz do zawartości

Chargingbull

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

339 wyświetleń profilu
 1. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam Ja dostałem info z KCC po niecałym tygodniu, że dostali moje dokumenty i wszystko się zgadza.
 2. Chargingbull

  Chciałem Powiedzieć Że...

  No to zostaje naleweczka na zabicie bakterii
 3. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Ukazał się biuletyn na styczeń 2019 EU 10000 (na luty)
 4. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  1. Wyslij maila do KCCDV [at] state.gov o tresci: Subject: Unlock request Name: Firstname Middlename lastname Case Number: 2015AF00031999 Date of Birth: 10/23/1981 Dear Sir/Madam, Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions. Thank you.
 5. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Tylko żeby odhaczyć to jeszcze trzeba wiedzieć co to za dokumenty. Ale skoro jesteś specjalista od przepisów w KCC to widocznie tak jest.
 6. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Mówimy o dwóch różnych rzeczach. Na spotkanie do ambasady faktycznie przynosimy dokumenty w języku polskim. Taką informację przedstawiali również forumowicze, którzy przerabiali ten temat. Natomiast od tego roku trzeba również wysłać część dokumentów do KCC i dopireo po wysłaniu i zaakceptowaniu tych dokumentów wyznaczają oni spotkanie w ambasadzie. Tak to zrozumiłałem z emaila, który wysłali do mnie i do innych uczestników. Na chłopski rozum, czy jeśli wyśle np. zaświadczenie o niekaralności w języku polskim do KCC to czy oni to zrozumieją ??? Wrzucą w google translator i na tej podstawie uznają ok, wierzymy W moim przypadku mam tylko jeden dokument do tłumaczenia także mnie to problemu nie robi. Nie wiem. W tym roku pozmieniali zasady i jeszcze nikt się nie wypowiadał jak przebrnął przez ten proces ps
 7. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Dokumenty mają być przetłumaczone na język angielski a kto jaki ma akcent to wsio ryba. Dziękuję za troskę w sprawie tych odrzuconych dokumentów
 8. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Nie wiem gdzie tu było wprowadzenie ludzi w błąd. Widocznie tak jak Milex masz problem z rozumieniem tego co jest napisane i właściwym interpretowaniem tego.
 9. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  A co nieprawdziwe ??? Ktoś przytoczył tekst, który nie dotyczył danego tematu więc wytłumaczyłem jemu jego wątpliwości
 10. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Mówimy na razie o dokumentach wysyłanych do KCC. Wcześniej tego nie było. Wprowadzili to dopiero w tym roku do loteri DV 2019. Chociaż osoby z początkowymi numerami CN byli umawiani do ambasady wg starych zasad. All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate.
 11. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Zgadza się. Ale wymaganych dokumentów o których piszą nie składamy w Polsce tylko najpierw wysyłamy do KCC, które mieści się w USA a tam z tego co wiem obowiązuje język angielski.
 12. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Witam Wg tego emaila co dostałem (Ty pewnie dostałeś takiego samego) to wysyłamy: - kopię strony z danymi z paszporu - tu nie wymagają tłumaczenia bo i tak jest wszystko po angielsku - akt urodzenia (zupełny), ma byc w języku angielskim. Ja będę załatwiał z urzędu w języku angielskim, bo można takie wyciągać, parę zł kosztuje to więcej ale masz już w języku angielskim z pięczątkami więc myslę, że nie będzie potrzeby już dawać do tłumacza przysięgłego. - Military record - jak służyłeś w wojsku to musisz przynieść zaświadczenie - Police certicifates - tutaj nie jestem pewien czy chodzi o zaświadczenie o niekaralności ze wszystkich krajów gdzie się przebywało więcej niż 6 msc czy jest to cos innego. - ostatnie jesli byłeś skazany sądownie za jakieś przestepstwa, byłeś w więzieniu Nie jestem pewien na 100 % bo to jest nowość w tym roku i jeszcze nikt się nie wypowiadał dokładnie na ten temat. Ale jeśli wojsko cię nie dotyczy i niebyłes nigdzie skazany to wysyłamy kopię paszportu, akt urodzenia i ewentualnie przetłumaczone zaświadczenie o niekaralności. Z tego co tam napisali, jeśli czegoś będzie brakować lub coś będzie nieczytelne to opóźni to wyznaczenia spotkania w ambasadzie ale maam nadzieję, że się odezwą czego im brakuje. A na spotkanie i tak trzeba poprzynosić to jeszcze raz czyli oryginały + dodatkowo inne dokumenty o których wcześniej wspominano. Widocznie potrzebują tych pierwszych dokumentów do jakiejś wstępnej selekcji. pzdr
 13. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Zgadajmy się na priv jak by co i wymienimy najwyżej telefony to zdzwonimy się i pogadamy o tych procedurach jak bys miał ochotę pzdr MZ
 14. Chargingbull

  DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany

  Wojciech Też dostałes takiego emaila w sprawie dokumentów ???? Date: 11/6/2018 Case Number: 2019EU0000 Dear Jan Kowalski vel Maliniak: The Kentucky Consular Center (KCC) has completed processing of your DS-260 Diversity Visa application form and the DS-260s of all accompanying family members. In order to continue processing your case, you must submit electronic copies of the documents below in .jpeg or.pdf format to kccdvdocuments@state.gov. Use your case number as the subject of the email. The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email. Please send your documents for KCC review only after you have collected all of the required documents for yourself and all accompanying family members. Send documents only to the kccdvdocuments@state.gov email address; for any document processing questions use the kccdv@state.gov email address. Documents photographed or scanned with a mobile phone are acceptable, but every document must be fully legible. Illegible or incomplete documents must be re-submitted and will delay processing of your case. All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate. You will take original or certified copies of all documents you submit to KCC to your visa interview at the U.S. embassy or consulate. Submit the same documents to KCC that you will take to your visa interview. Any differences between the documents you submit electronically to KCC and the originals you present at your visa interview could cause delays in processing or refusal of your visa application. Do not mail paper documents to KCC. Any paper documents sent to KCC will be destroyed. For more information on required documents, refer to the Department of State's Diversity Visa webpage. Documents Required for All Applicants: • Copy of passport biodata page (no translation required) • Birth certificate • Military records for any applicant who has previously served in the military • Police certificates for applicants 16 years of age or older from all required countries • If you have been convicted of a crime, a certified copy of each court record and any prison record Collect and submit your documents promptly. Your case will not be scheduled for a visa interview at a U.S. embassy or consulate until KCC has received and processed all required documents. Missing or illegible documents will delay processing of your case. Diversity visas are numerically limited and there is no guarantee a visa will be available. Only a consular officer can determine, at the time of the visa interview, if you are qualified to receive a Diversity Visa.
×