Skocz do zawartości

Jakie Procedury? Kategoria F1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja kategoria F1. W sierpniu byl w polsce moj ojciec ktory jest obywatelem USA i razem bylismy w ambasadzie. Dowiedzielismy sie ze musze czekac jeszcze okolo 2 lat...czekam juz ponad 4 ale niby wszystko jest ok bo obecnie rozpatruja podania z luego 2002 a moje jest na pazdziernik 2003...pytanie jest nastepujace...na co mam byc przygotowany kiedy nadejdzie moj termin...jakie procedury mnie czekaja i czy jest na 100% pewne ze otrzymam w koncu to GC? jakie dokumenty beda potrzebne i ile mniej wiecej potrwa od rozmowy z konsulem do wylotu z polski? jakie pytania sa na interview? jakie dokumenty zabrac zeby nie przeniesli mnie do hold na nastepne kilka lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego czasu nie zrobisz duzego przestepstwa a do tego bedziesz zdrowy to jest duze prawdopodobienstwo ze dostaniesz GC.No ale o tym sie dowiesz jak dostaniesz wize na pobyt staly i wlecisz jako kawaler na teren USA bo jesli wezmiesz slub teraz lub tez przed samym odlotem a Ich o tym nie poinformujesz to mozesz sie liczyc z klopotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...to akurat wiem + "Jak do tego czasu nie zrobisz duzego przestepstwa a do tego bedziesz zdrowy to jest duze prawdopodobienstwo ze dostaniesz GC" ...hmmm...czytam..."to jest duze prawdopodobienstwo ze dostaniesz GC" ...to co sie jeszcze moze zdarzyc jezeli nie stanie sie to na pewno tylko jest duze prawdopodobienstwo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...