Skocz do zawartości

Auto Z Usa


ola27

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o opinie na temat aut sprowadzanych z usa. tzn jakie najlepiej sprowadzic (dla siebie). wlasnie kupuje nowe auto (tzn albo calkiem nowe albo 2-4 letnie) i nie jestem zdecydowana jakie (bede nim jezdzic jakis rok w usa a pozniej chce zabrac). chodzi mi tez zeby nie trzeba bylo za wiele pozniej dostosowywac do standardow polskich. jakby ktos sie znal to z gory dziekuje!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To zleży co oczekujesz od samochodu,ja bym się skłaniał do japońca bo są dużo lepiej wyposażone jak na rynek europejski i dostępność części też jest dobra.Samochodu europejskiego bym raczej nie targał ze stanów bo to trochę się mija z celem,choć są niektóre modele których w polsce ze świeca szukać.Ale to ty musisz zdecydować jakie to będzie auto bo to twoja kasa.Musisz jeszcze zastanowić się nad silnikiem,jakiej pojemności ma być bo w stanach będzie ok a po przywiezieniu do polski może się okazać że utrzymanie będzie bardzo drogie(ubezpieczenie,paliwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gre wchodzi: toyota, mazda, audi.

dzieki!!

Jak dla siebie, to proponowalbym VW albo Audi. Tylko byle nie byl "made in Mexico". Czesci do tych aut to i w Polsce robia.

Sam niedawno kupilem '03 Audi A4 1.8T z mysla wyslania do Polski(na mienie) pod koniec roku. Auto bardzo fajne i nie zaduzo pali. Poza tym to jest 100% przebicia w cenie. Jak sprawdzalem w ogloszeniach na internecie to w Polsce ok 50000, a tu 10-13k - z ogloszen prywatnych (z gieldy moze byc jeszcze taniej). A i wyposarzenie zazwyczaj troche lepsze niz w Europie. Co do wymiany lamp, itp, to sam nie wiem jak jest z tymi autami. Zdaje sie, ze wygladaja tak samo jak te z Europy. Ale slyszalem cos, ze w Polsce kierunkowskazy musza byc pomaranczowe. Pojezdzisz troche i mozesz sprzedac. A na te auta zawsze zbyt byl. Ale wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mprl nie radze za bardzo patrzec na ogloszenia w internecie bo samochod jest tyle warty ile da kupujacy :D

czasami bywa tak ze z tych 50.000 zl jest duzo do urwania :)

To prawda. Ale kupujac sobie, a nie na handel, swiadomosc, ze cos kosztuje w US polowe tego co w Ojczyznie jest budujaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jade za tydzien sluzbowo do Chicago i chcialbym przy okazji kupic sobie autko i wyslac do kraju. Wiem juz, ze nie zaplace wtedy podatku, bo auto bedzie mialo w papierach ze jest na export.

Jednak czy takim autem moge sie poruszac w celu dostarczenia go do firmy zajmujacej sie wysylka aut do kraju w kontenerach czy tez musze wynajac lawete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sprowadzeniu auta do pl musisz zmienic przednie i tylne lampy zeby przeszedl przeglad

jak juz sprowadzac to najlepiej lekko pukniete i im nowsze tym korzystniej, korzystnie wypada vw, audi, mercedes - wyposazenie lepsze i cena duzo nizsza chociaz podobno ma wejsc homologacja ktora kosztuje ok 3,5tys euro zeby zarejestrowac auto z usa ale tyle slyszalem ze ma byc ale kiedy i czy na pewno to szukaj w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...