Skocz do zawartości

Dzisiejsza Rozmowa Z Konsulem W Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

brat jest tam juz nielegalnie od 7,5 roku !!

jedynymi osobami zaznaczonymi przezemnie na wniosku byli rodzice !!

jakos ciezko mi uwierzyc.Tesciowa moja byla tutaj 2,5 roku, przesiedziala pobyt i rocila do PL.Po roku czasu znowu przyleciala,nie sprawdzili jej i dostala pobyt na 6 mc.Nie sadze zeby mieli tyle danych w ambasadzie.

Moja mama starala sie 2 razy o wize, za 1 razem dostala na rok, ale los tak chcial ze nie przyleciala, wiec za 2 razem dali jej na 10 lat.Moj tata dostal za 1 razem na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Soleil to ze Ich system jest tzw dziurawy to nie oznacza ze nie maja nikogo i o tym nalezy pamietac,nie ktorzy myslali ze tam nie ma rodziny a potem wychodzili z paszportami w reku z rozmowy.Podobnie sie ma z wjazdami na teren USA .

To ze komus sie udalo nie oznacza ze 2-3 osobie sie uda lub tez kolejny raz sie uda tej osobie.

No ale kazdy podejmuje decyzje za siebie .

Wazne aby potem nie miec pretensji do Ambasady,urzednika na granicy ze to wykryli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam-- tez miała Tą przyjemnosc byc u tego Pana przy okienku numer 1 !!2 lata temu dostałam wize na rok ,byłam 4,5 miesiaca skrociłam pobyt ,fakt niepracuje ,meża mam zołnierz zw.syna wieku 15 lat ,niestety odprawił mnie bardzo szybko.Powód deklarowałam pobyt 4 tygodnie a byłam prawie 5 miesiecy.Ja niewiem kiedy sie z konczy mentalnośc tych Panów ze niekazdy jedzie tam do pracy, sama taka wycieczka ile kosztuje.Zycze wszystkim wiekszego szcześcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh !! Ha ,,jakbym niewpisala 4-6 tygodni ,co wiekszość wpisuje,to wcale bym niedostała ,ale mniejsza ztym.Niestety mentalnosc Panów konsulów jest taka ze kazdy jedzie do pracy,,a co ja bym zrobila,hmm zyjemy wolnym kraju możemy jezdzic gdzie nam sie podoba i zniosła bym wizy proste.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co tam zylas?bedzie zyc taki czlowiek ktory siedzi przez prawie 6 miesiecy?no chyba ze taka jest dobra i wspaniala rodzina ktory utrzymuje takie osoby ....

jak zniosa wizy to po 1 bedziesz mogla byc max 90 dni w USA ,bez przedluzenia a jak zostaniesz nielegalnie to juz nie wrocisz do USA przez dlugich pare lat...A i odsiew ludzi nie bedzie w Ambasadzie a na granicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chcialem jechac na wize turystyczna to tez mi odmowili 2 razy. Moj ojciec byl na Zielonej karcie a babcia (urodzona amerykanka) mieszka w polsce od 70 lat. Ja bylem w technikum w 3 klasie, a drugi raz bylem na drugim roku studiow. No i zawsze ta sama spiewka, ze nie zdolalem przekonac konsula ze chce zostac w Usa nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...