Skocz do zawartości

Zielona Karta?


ann-1987

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse czego? Jak małżeństwo będzie prawdziwe (nie tylko dla papierów), wszystkie dokumenty poprawnie wypełnione, a jedynym Twoim przewinieniem przesiedzenie wizy i nielegalna praca, to ile przepisy sie nie zmienią, to urzędnik nie będzie miał powodów by odmówić Ci GC. Nigdy nie ma 100% gwarancji, ale nie słyszałam jeszcze o wypadku by komuś nie przyznano GC bo tak sie urzędnikowi podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małżeństwo jak najbardziej prawdziwe!

miałam na myśli właśnie tego urzędnika,

kiedyś slyszałam, że czasami mimo tych warunków, ślubu... itd dają deportacje

a jak byłam u prawnika amerykańskiego to z kolei naciagnął nas bardzo pieniężnie i jego rada była taka żeby zostać i poczekać na GC

a nielegalna praca.... jak mogą to udowodnić? ja siedze w domu i mam zamiar isc do szkoły... to jak im pokaze kredyty to chyba bedzie dobry dowod na to ze nie pracowalam łamiac prawo!

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba nie powinno byc problemow. W takiej sytuacji jak Ty jest duzo ludzi w USA i jesli sie nic nie pokomplikuje to normalnie jako zona obywatela USA dostaniesz GC.

To ze pracujesz i bedziesz pracowac nielegalnie to kazdy urzednik jest tego swiadomy, bo zyc z czegos trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...