Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz Do Usa -czy To Nastapi?


carmen77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co wam da zniesienie wiz ????????? jedynie zaoszczedzicie na oplacie wizowej i tyle

do usa sie juz nie oplaca przyjezdzac a juz tym bardziej siedziec tu i pracowac nielegalnie

sam mysle czy sie stad nie zabierac w najblizszej przyszlosci i nie przeniesc sie do innego kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mysle czy sie stad nie zabierac w najblizszej przyszlosci i nie przeniesc sie do innego kraju

ile mi znajomych tak opowiada od kilku lat ze beda wracac (zarowno Ci legalni jak i nielegalni) i jak narazie nikt nie wrocil pomimo tego, ze od znajomych w Polsce slysza jak teraz dobrze sie w Polsce zyje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rademenes ja nie mowie ze bede wracac do Polski tylko ze byc moze przeniose sie do jakiegos innego kraju, moze Kanada a moze Irlandia a moze nawet Singapur

ci co mowia ze w Polsce sie teraz dobrze zyje sami sie oszukuja jedynie to najczesciej ci co nie mieli wystarczajaco odwagi zeby wyjechac, oczywiscie sa rowniez ludzie w Polsce ktorym sie powodzilo do zawsze i zyja lepiej niz nie jeden z nas tutaj w usa ale to jest garstka

mowie o wyjezdzie z usa bo po prostu stany pod wieloma wzgledami sa beznadziejne, sposob myslenia i postepowania tutaj ludzi czasem przyprawia mnie o biala goraczke, chciwosc siega zenitu no i oczywiscie to ich postrzeganie siebie jako najlepszych we wszystkim totalnie chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w kanadzie nie lepiej ;-) to juz predzej chyba australia, w sumie sam sie zastanawialem czy nie jechac do australii, ale nie mam na tyle zgranych znajomych zeby ktos nie tyle chcial ale rzeczywiscie sie zabral za zalatwianie wyjazdu, szkoda samemu mi sie nie chce, a chociaz zobaczyc warto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
co wam da zniesienie wiz ????????? jedynie zaoszczedzicie na oplacie wizowej i tyle

do usa sie juz nie oplaca przyjezdzac a juz tym bardziej siedziec tu i pracowac nielegalnie

sam mysle czy sie stad nie zabierac w najblizszej przyszlosci i nie przeniesc sie do innego kraju

A nie pomyslales czlowieku o rodzinach, ktore nie widzielaly swoich bliskich przez dlugie lata? Czy tobie sie wydaje, ze kazdy Polak leci do stanow zeby popracowac na budowie i po 10ciu latach wrocic do polski? NIE! Z niewyjasnionych przyczyn mojemu tacie odmowiono wizy juz dwa razy. Pracuje, ma mieszkanie, samochod, moja siostre w polsce. Ja jestem tu legalnie na statusie rezydenta, pracuje, studiuje i co??? OD pieciu lat, nie moge sie zobaczyc z wlasnym tata. Ze wzgledu na wczesniejsze perypetie zwiazane z oczekiwaniem na GC a teraz ze wzgledu na studia i prace, nie moge sobie pozwolic na wyjazd do polski. A zreszta nie chce tam jechac, kupilam tutaj dom i chcialam zaprosic tate na 3-4 tyg. Pozwiedzac stany, spedzic razem czas i odeslac go do domu. Niestety kolejny raz moge zapomniec o moich planach. Boli straszliwie i oboje bardzo cierpimy z tego powodu :rolleyes: Wiem, ze Polacy sami sobie przesrali sprawe i nikogo tutaj nie winie poza wlasnie takimi osobnikami o ktorych piszesz. Wielcy turysci z tynkiem pod paznokciami i reklamowka z tesco. Szlag mnie trafia :rolleyes: a Tobie hipokryto jak sie Hameryka nie podoba to po co tu siedzisz? Bylo dobrze to lecialo sie po dolary zarobione bez podatku a jak juz sie cos psuje to ogonek pod siebie i do domciu? PATHETIC :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...