Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz Do Usa -czy To Nastapi?


carmen77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Europarlament naciska na USA w sprawie zniesienia wiz dla Polaków. Taki zapis znalazł się w najnowszej rezolucji PE dotyczącej relacji Unii z nową administracja amerykańską – dowiedział się serwis internetowy tvp.info.

- Parlament Europejski wzywa USA aby zniosły system wizowy wobec pięciu państw członkowskich, które nie zostały objęte programem [bezwizowym – red.] i żeby traktowały wszystkich obywateli UE jednakowo – czytamy w projekcie rezolucji, która jutro trafi na obrady plenarne. W dokumencie jest także apel do Komisji Europejskiej, która prowadzi negocjacje z Waszyngtonem w imieniu państw członkowskich, by potraktowała sprawę priorytetowo.

http://www.tvp.info/news.html?news=893872&...directory=17099

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym zobaczyc zrodlo tych informacji,bo link do tvp to zadne zrodlo

przynajmniej dla mnie nie jest prawdziwe

Autorka tego reportazu/artykulu mogla pofatygowac sie o link do bezposredniego zrodla takich

waznych dla wielu informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales czlowieku o rodzinach, ktore nie widzielaly swoich bliskich przez dlugie lata? Czy tobie sie wydaje, ze kazdy Polak leci do stanow zeby popracowac na budowie i po 10ciu latach wrocic do polski? NIE! Z niewyjasnionych przyczyn mojemu tacie odmowiono wizy juz dwa razy. Pracuje, ma mieszkanie, samochod, moja siostre w polsce. Ja jestem tu legalnie na statusie rezydenta, pracuje, studiuje i co??? OD pieciu lat, nie moge sie zobaczyc z wlasnym tata. Ze wzgledu na wczesniejsze perypetie zwiazane z oczekiwaniem na GC a teraz ze wzgledu na studia i prace, nie moge sobie pozwolic na wyjazd do polski. A zreszta nie chce tam jechac, kupilam tutaj dom i chcialam zaprosic tate na 3-4 tyg. Pozwiedzac stany, spedzic razem czas i odeslac go do domu. Niestety kolejny raz moge zapomniec o moich planach. Boli straszliwie i oboje bardzo cierpimy z tego powodu :rolleyes: Wiem, ze Polacy sami sobie przesrali sprawe i nikogo tutaj nie winie poza wlasnie takimi osobnikami o ktorych piszesz. Wielcy turysci z tynkiem pod paznokciami i reklamowka z tesco. Szlag mnie trafia :) a Tobie hipokryto jak sie Hameryka nie podoba to po co tu siedzisz? Bylo dobrze to lecialo sie po dolary zarobione bez podatku a jak juz sie cos psuje to ogonek pod siebie i do domciu? PATHETIC :)

ty wez troche sfolguj, kolejan polka z dlugim jezorem, jak sie chcesz zobaczyc z tatusiem to jedz do poolandu

cierpisz ale do polski nie pojedziesz, przeczysz sama sobie jak by ci zalezalo na zobaczeniu tatusia to bys pojechala,

a jak on nie moze dostac wizy to masz pecha i tyle, moja mama dostala i byla w usa i to po kilka miesiecy a ja jeszcze wtedy bylem kompletnie nielegalnie

wielcy turysci z tynkiem pod paznokciami - ale widac jaki masz szacunek do rodakow a chcesz zeby im wizy zniesiono i znow przeczysz sama sobie no ale ty teraz jestes wielka arystokratka bo mieszka w usa i pracuje i studiuje - daj se spokoj z tymi studiami i tak ci nic nie pomoga

dolary bez podatku i ogonek pod siebie i do domku - o czym ty w ogole mowisz co ty w ogole o mnie wiesz co ja robie i czym sie zajmuje, widac ze masz zadarty nos i traktujesz innych polakow jak ostatnie scierwo, uwazaj zeby ci ktos tego nosa nie zlamal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty wez troche sfolguj, kolejan polka z dlugim jezorem, jak sie chcesz zobaczyc z tatusiem to jedz do poolandu

cierpisz ale do polski nie pojedziesz, przeczysz sama sobie jak by ci zalezalo na zobaczeniu tatusia to bys pojechala,

a jak on nie moze dostac wizy to masz pecha i tyle, moja mama dostala i byla w usa i to po kilka miesiecy a ja jeszcze wtedy bylem kompletnie nielegalnie

wielcy turysci z tynkiem pod paznokciami - ale widac jaki masz szacunek do rodakow a chcesz zeby im wizy zniesiono i znow przeczysz sama sobie no ale ty teraz jestes wielka arystokratka bo mieszka w usa i pracuje i studiuje - daj se spokoj z tymi studiami i tak ci nic nie pomoga

dolary bez podatku i ogonek pod siebie i do domku - o czym ty w ogole mowisz co ty w ogole o mnie wiesz co ja robie i czym sie zajmuje, widac ze masz zadarty nos i traktujesz innych polakow jak ostatnie scierwo, uwazaj zeby ci ktos tego nosa nie zlamal

Nie bede sie znizac do twojego poziomu, bo musialabym chyba zejsc z laptopem do piwnicy. Na szacunek trzeba sobie najpierw zasluzyc, a tacy delikwenci jak ty i tobie podobni nigdy tej przyjemnosci nie zaznaja. Polaczkowatosc, cynizm i cwaniactwo z ciebie wylazlo. Nie bede sie moj drogi wdawac z toba w dysjkusje, poniewaz twoje argumenty sa niedorzeczne i zenujace. Zyczyc swoim rodakom, zeby nie mieli mozliwosci ppodrozowania po swiecie jak wszystkie inne cywilizowane narody? Siedzisz w tej Hameryce na nielegalu i masz czelnosc zabierac jeszcze glos i decydowac o tym czy Polacy maja latac bez wiz czy z wizami?

W ogole jest tu jakis admin na tym forum? Ja rozumiem, ze forum jest od wyrazania pogladow ale ten kolezka ewidentwnie przesadza z jego wyzwiskami i lamaniem nosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam wypowiedzi Bigguy, ale aferę zaczęłaś TY ze swoimi komentarzami typu:

"Tobie hipokryto jak sie Hameryka nie podoba to po co tu siedzisz? Bylo dobrze to lecialo sie po dolary zarobione bez podatku a jak juz sie cos psuje to ogonek pod siebie i do domciu? PATHETIC".

Moralność Kalego się kłania... :)

Jeszcze jeden głupi wyskok w tym wątku a zamknę go. Uwagę kieruję zarówno do Bigguy jak i Scmegan, oraz do ew. przyszłych mieszaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...