Skocz do zawartości

Małżeństwo


elde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Mam kilka pytań:

a)czy mozna sobie ,,kupic" małżonke w usa (chodzi mi o taki slub który potem dawał mi prawo do stałego pobytu a nie koniecznie dalszej znajomosci)

b)czy kontakt z osoba o innym kolorze skury jest trudny(chodzi o nawiazanie wiezi)

c)czy macie kogos biliskiego o innym koloze skury i jak to mniej wiecej wyglada

Z góry Dziekuje za odpowiedz i nie tylko na tym forum mozna znalezc wiele ciekawych informacji od NORMALNYCH ludzi.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz na mysli slub na papiery a nie kupno malzonki :)

Tylko ze jesli kogos dobrze nie znasz to sie na to nie pachaj i nie chodzi tutaj ze urzad moze Ci papiery odrzucic a wtedy zegnaj USA ale wystarczy ze ktos nie wezmie z Toba rozwodu ,moze wziasc kredyt i go nie splacac itd,,tych mozliwosci troche jest i mozesz sie tak wkopac ze nie bedzie wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik
Witam!!Mam kilka pytań:

a)czy mozna sobie ,,kupic" małżonke w usa (chodzi mi o taki slub który potem dawał mi prawo do stałego pobytu a nie koniecznie dalszej znajomosci)

obrzydliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ,chodziło mi bardziej o pozyskanie mozliwosci stałego pobytu w usa a nie dosłownie kupno małzonki.A jak mniej wiecej wygladaja te zwiazki ludzi roznych ras??Bez podtekstów tym razem chodzi o ,,wzajemna miłość".Wie na ten temat Ktoś coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co sie tak dokladnie pytasz mowiac jak wyglada taki zwiazek? Tak wogole to nie wiem czy mozna wogole odpowiedziec na to pytanie...bo zwiazek to zwiazek nie ma zadnej ogolnej definicji. Ludzie innej rasy to nie sa jakies egzotyczne zwierzete...tylko ludzie o troche innej kulturze i kolorze skory. Takie troche dziwne to twoje pytanie.

Nie polecam malzenstw dla papierow ale jak juz cos takiego planujesz to jak juz przedtem ktos wspomnial nie wybieraj przypadkowej osoby...najlepiej jak jest to ktos znajomy co chce ci pomoc w zostaniu w USA i macie wspolnie wszystko obgadane. Ja nie polecam ale roznie ludzie robia. Znam dziewczyny co tak zostaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ,chodziło mi bardziej o pozyskanie mozliwosci stałego pobytu w usa a nie dosłownie kupno małzonki.A jak mnij wiecej wygladaja te zwiazki ludzi roznych ras??Bez podtextów tym razem chodzi o ,,wzajemna miłość".Wie na ten temat Ktoś coś??

Zdecyduj się - dla papierów czy z miłości? I dlaczego koniecznie z kimś innej rasy? :)

Związki ludzi różnych ras wyglądają różnie. Jeden są udane, inne nie. Ważne będzie miejsce zamieszkania, w pewnych miejscach takie związki nie robią w ogóle wrażenia, w wielu innych - robią, niekoniecznie dobre. Jedne się rozpadają z powodu różnic i braku akceptacji środowiska, drugie z całkiem innych powodów, nie mających związku z rasą.

Na pewno jest to związek trudniejszy i trzeba pewnych predyspozycji psychicznych żeby się w niego pakować. IMO jednak istotniejsze są podobieństwa poziomu wykształcenia, światopoglądu itp. niż rasowe. Różnice kulturowe i religijne czasem przeszkadzają, czasem nie mają znaczenia, zależy od poziomu tolerancji małżonków.

Moja koleżanka jest od 9 lat w związku z AA i jest b. szczęśliwa. Jako ciekawostkę podam że ich córeczka wcale nie wygląda jak Mulatka, raczej jak Latynoska - ma cerę tzw. kawa z mlekiem i ciemnobrązowe, lekko falujące włosy ;) Koleżanka jest b. bladą blondynką z niebieskimi oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak : trudno było by znalezc kobiete o ciemnej karnacji (nie wiem czemu ale mam po prostu takie ,,urojenie strasznie podobaja mi sie takie kobiety i w jakims czasie dluzszym chciałbym załozyc rozdzine )w przeciagu krótkiego pobytu w USA (na wizie turystycznej(tylko zwiedzajac) lub W&T)z ktora bym chciał wiazac swe zycie oczywiscie z czystej miłosci NATOMIAST CO DO kobiet tylko od ,,przepustki"do USA to miała by byc tylko taka moja karta na mocy której mogłbym w przeciagu dluzszego czasu poznac jakis ciekawych ludzi i moze ta jedyna troche to chaotyczne ale mam wrazenie ze mnie zrozumiecie A CO DO LOKALIZACJI TO na uwadze mam tylko okolice florydy wschodnie wybrzeze:P A i moze o nie zupełnie do tematu ale ile kosztuja ciuszki typu SKATE koszulki spodnie i jak new era'y jakies ceny moze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi ze piszesz bez pomocy slownika ortograficznego, a przez "skure" czuje ze znajdziesz kogos odpowiedniego w Stanach. Jezeli chodzi o relacje (sorki, to slowo moze Cie troche skonfudowac) miedzyludzkie to polecam ogladanie filmow amerykanskich. To jest prawdziwa kopalnia wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...