Skocz do zawartości

Praca Po Raz Pierwszy


ewa k

Rekomendowane odpowiedzi

Casey to dobrze ze napisales ze Cie wyrolowal Polaczek bo takie osoby spotkasz w kazdej Narodowosci i nie ma madrych na kogo trafisz..czasami ludziom sie udaje a czasami nie...

a co do tego ze NIGDY to bym uwazal bo pamietaj o tym ze nie kazdy taki jest a po drugie chyba nie chcesz aby ktos tak Ciebie widzial ;) ze Ty komus serce a On Tobie nie wierzy ,to jest najgorsze co moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle się wyraziłem lub Ty źle to odebrałeś ;)

Miałem na myśli to że już NIGDY nie będę załatwiał pracy przez Polaka oraz nie będę pracował u Polaków.

Wiem że nie wszyscy tacy są ale wolę dmuchać na zimne,bo wiesz od Norków nie było ciężko wrócić-mama zarezerwowała mi bilet na prom za parę zł,wsiadłem w autko i po sprawie.

Jak mnie ktoś wysiudra w US to będzie kłopot.

Pozdrawiam wszystkich uczciwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się Wasz "polaczkowy" rasizm - jak jesteście Polakami to jak możecie innych nazywać "polaczkami" nawet jeżeli to szuje które oszukują innych Polaków.

Oszukać to Was może każdy bez względu na narodowość - ograniczone zaufanie to trzeba mieć do każdego kogo się nie zna.

W dodatku akurat ja mam trochę odwrotne doświadczenia - od czasu do czasu współpracuję internetowo z kolegą z L.A. i jeszcze nigdy mnie nie oszukał, zawsze za wykonaną pracę zapłacił i jak trzeba było coś dopłacić to dopłacał.

Więcej szacunku do ludzi z kraju z którego pochodzicie !

ps/edit: oczywiście kolega w L.A. jest Polakiem mieszkającym od kilku lat w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szacunku do ludzi z kraju z którego pochodzicie !

Dla samej zasady? Powiedz to Polakom którzy oszukują rodaków. Niestety, opinie takie jak wyżej nie wzięły się znikąd. W Chicago jest takie powiedzenie wśród Polonii - jak cię Polak nie okradnie to już ci pomógł.

Na pewno nie jest to reguła (mój mąż pracował u Polaka i sobie chwalił). Tym niemniej przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli szacunek na starcie, a nie od razu z góry zakładanie, że "nigdy nie pracuj u Polaka" etc.

Krzywda zawsze jest głośniejsza - wystarczy 10% oszustów, żeby zszargać opinie 90% uczciwych.

I naprawdę nie nazywajmy siebie "polaczkami", nigdy - to poniżające dla Polski, jaka by one nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę nie nazywajmy siebie "polaczkami", nigdy - to poniżające dla Polski, jaka by one nie była.

Polaczek to nic innego jak Polak cwaniaczek, w żaden sposób nie odnosi sie to wszystkich Polaków, więc nie przesadzaj. Nie widzę nic poniżającego w nazywaniu rzeczy po imieniu. Polacy pracodawcy słyną z przekrętów. Oczywiście że nie robią tego wszyscy. Nikt tego nie twierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się Wasz "polaczkowy" rasizm - jak jesteście Polakami to jak możecie innych nazywać "polaczkami" nawet jeżeli to szuje które oszukują innych Polaków.

Czyli nie ważne jaką ktoś jest szuja trzeba mieć szacunek? Gratuluje pozytywnego myślenia :(

Poza tym jak byś czytał dokładnie to byś zauważył że moja wypowiedź nie odnosi się do wszystkich.

A po trzecie to taka jest niestety prawda,Polak za granicą TYLKO szuka okazji by wy***ać swojego rodaka.Okrutne ale prawdziwe.

Pozdrawiam*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...