Skocz do zawartości

Zarobki W Los Angeles?


dawidp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nareszcie otworzyła się przede mną możliwość wyjazdu do USA (konkretniej do LA) połączona z pracą - opieka nad kuzynem.

Za jakiś miesiąc spotkam się z Ciotką, z którą będę na ten temat rozmawiał. Mam więc pytanie ile mógłbym wyciągnąć za 1h?

Dodam jeszcze, że miałbym wtedy 16 lat. Oprócz tego sprzątanie, jakieś tam robótki i ogród. Podobne prace mógłbym wykonywać np. u sąsiadów.

A może wiecie, że lepiej bym wyszedł robiąc coś innego...

Ja w każdym razie pytam o stawki za takie roboty.

Z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-10 $ za godzine, w zaleznosci jak trafisz. Ogolnie to LA bedziesz szczesciarzem jak bedziesz mogl pracowac kolo miejsca gdzie mieszkasz, poniewaz LA jest ogromne a dojazdy busami trwaja godziny. Raz jechalem z downtown do anahaim 2h jednym autobusem. Chyba ze metrem bedziesz podrozowal, wowczas szybko sie mozna przemieszczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidp a kiedy chcesz leciec,teraz czy tez za rok,dwa ...I juz znalazles kogos kto Ci zaplacil za bilet..

ja Ci radze porozmawiaj najpierw z ta Ciotka i dowiesz sie co i jak a druga tez sprawa ze jak przylecisz na miejsce to zobaczysz czy tak bedzie naprawde z ta praca itd bo czasami to co sie mowi nic nie ma wspolnego z tym co robi potem dana osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...