Skocz do zawartości

Jedzonko


asiulaa

Rekomendowane odpowiedzi

hej , może ktoś mi powie jak to jest z jedzeniem? no wiem że niby nie mozna ale ja mam zamiar wziąść kilka suchych zupek, a dokładnie chodzi o takie typu instant jak barszczyki knora, skoro juz to zabieram to gdzie lepiej to wrzucic? do podręcznego czy do duzej walizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przewozic np. wedlin, chociaz ja za kazdym razem miałam jakas sucha kiełbaske zakamuflowana ;) Do zupek makaronowych chyba sie nie czepiaja, choc ja nie przyznawałam sie do ich przewożenia w formularzu, ktory wypełania sie w samolocie, wpisywałam natomiast chleb i sery i nigdy z tego powodu nie maialm problemow, jedzenia nigdy nie przewoziłam w bagazu podrecznym, bo szkoda mi było miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wyladowalem w stanach i udalo mi sie przejsc bez kontroli. Z tego co czytalem na roznych forach to mozna przewozic jedzeni zamkniete fabrycznie np. zupki instant. Szczerze powiedziawszy oni czepiaja sie bardziej miesa i wszystkiego co z tym zwiazane. Jezel juz cos przewozisz to lepiej skrzetnie to ulokowac w duzej torbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...