Skocz do zawartości

Ile Mam Zakazu Wjazdu


lucas18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ,czy ktos wie jak to teraz jest z tymi sprawami na lotnisku??slyszalem ze jezeli Cie z polski wypuszcza to w stanach napewno wpuszcza??mam wize turystyczna na 10 lat,bylem 2 lata temu,bilet powrotny mialem za 2 tygodnie wiec w chicago przybili mi na miesiac a wrocilem po 3 miesiacach??czy jest jakas szansa ze mnie teraz wpuszcza??ile mam zakazu wjazdu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma tak ze jak Cie wypuszcza z Polski to na granicy w USA masz juz w gorki.Urzednik dopiero tam podejmuje decyzje na ile Cie wpuscic i czy Cie wpuscic ..

To ze przesiedziales wize 2 lata temu moze miec znaczenie i przygotuj sie na szczegolowe pytania i jesli dobrze wypadniesz to zostaniesz wpuszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

hmmm... wizę przesiedziałem o nieszczęsne 7 miesięcy,na lotnisku urzędnik wbił na 6 miesiecy czyli w usa spędziłem 13mies. Było to ponad 2 lata temu.Moim zdaniem jest tak że nie ma bata żeby Cię wpuścili ponieważ jak masz przesiedzianą wizę czyli w efekcie zakaz wjazdu to "sprytni" urzędnicy mają to w swoich komputerkach skanując twój paszport i leżysz. I tak sie właśnie zastanawiam czy ktoś ma jakieś inne doswiadczenia ,że jakiś cud się stał czy coś:)

Ja do Polski tak na marginesie to wracałem przez Irlandię i też zastanawiam się czy to ma jakiś wpływ na ewidencję wyjazdu.Pewnie tak ,mają tam wszystko odnotowane.

Pozdrawiam i zachęcam do pisania

Ps zawsze zostaje zielona przez Mexico:))))),Znam jednego co na takiej wizie wjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mainstreet tylko ze taka osoba co przeszla granice zielona ma o wiele gorzej niz taka co wize przesiedziala.

to masz zakaz wjazdu na 3 lata jesli tyle czasu byles nielegalnie .A co po 3 latach to juz zalezy od urzednika na lotnisku czy Cie wpuscic czy tez nie i na ile czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...