Skocz do zawartości

Ile Mam Zakazu Wjazdu


lucas18

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jakie doswiadczenia maja inni moja mi podpowiadaja ze ten 'system' to jakies nieporozumienie, znam 2 osoby ktore byly w USA legalnie 6 miesiecy, po czym nie zostaly wpuszczone przy ponownym wjezdzie do USA przed uplywem roku. Znam takze takie, ktore siedziely od pol roku do kilku lat nielegalnie i do dzis wjezdzaja bez problemu.

oczywiscie ze mozna 'wpasc' jak ktos np. byl odnotowany na policji (nawet tyko mandacik), ale to sa indywidualne przypadki, ludzie czesto sa zawracani na lotniskach bo poprostu "mieszaja sie w zeznaniach" - I94 to zaden skuteczny system bo kartke mozna oddac w rozny sposob

to zawsze jest nasza odpowiedzialnosc zeby udowodnic ze opuscilo sie USA w terminie,

PS. Jesli ktos przekroczyl pobyt i zostalo mu to udowodnione (czyli ma zakaz wjazdu odpowiedni do przewinienia) to nie jest juz "widzi mi sie" urzednika czy go wpusci czy nie, nie ma prawa go wpuscic bez odowiedniego 'waiver'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rademedes tylko ze te osoby wlatuja i wylatuja bez zadnej legalizacji pobytu wiec jak narazie maja szczescie ..Inna tez sprawa ze nie dlugo rusza maszyny do rejestracji wylotow dla kazdego kto wylatuje bo teraz z tym jest roznie..

Co do widzimi sie to jesli np po 3 latach ktore miales zakazu wlatujesz to od urzednika juz zalezy czy Nas wpusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna teraz zebys wiedziala oraz tez mainstreet.To juz dziala pare lat i dotyczy samolotow lecacych bezposrednio do USA z Okecia:

Doradczy Program Imigracyjny

Na warszawskim lotnisku im. F. Chopina uruchomiony został Doradczy Program Imigracyjny, skierowany do pasażerów podróżujących Polskimi Liniami Lotniczymi LOT na trasach pomiędzy Warszawą a Newark, Nowym Jorkiem i Chicago. Podróżni udający się bezpośrednio do tych portów będą mogli przejść wstępną inspekcję, która określi czy dana osoba powinna spodziewać się odmowy prawa wjazdu na terytorium USA.

Obywatele polscy posiadający ważne wizy amerykańskie mogą kierować pytania dotyczące programu inspekcyjnego na adres e-mail publicwrw@state.gov. lub telefonicznie na numer 504-2200 od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00. Informacje udzielane na temat nowych procedur będą miały charakter jedynie ogólnych wskazówek.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/d...migracyjny.html

No mailem sie nie dowiesz ,error adresat nie istnieje. Jak ja to lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...