Skocz do zawartości

Gdzie Mogę Szukać Informacji Na Temat Studiów Z Zakresu Neuropsychologi Lub Kryminologii?.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym się spytać czy jest może na forum ktoś kto studiował lub będzie studiować kryminologię bądź psychologię (neuropsychologię) w Stanach?.Ja skończyłam psychologię w Warszawie i chciałabym zrobić specjalizację z neuropsychologii i ewentualnie zrobić kryminologię w USA, ale szczerze mówiąc nie wiem od czego mam zacząć poszukiwania.Nawet nie wiem jakie ośrodki i w jakich stanach prowadzą takie kierunki.

Będe wdzięczna za wszelką pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc do google 'criminology' lub 'behavioral neuroscience' 'neuropsychology' i zacznij czytac. W przeciagu ostatnich 10 lat te kierunki zrobily sie popularne, i wszystkie wieksze uniwersytety maja programy w tych dziedzinach. Musze ci powiedziec jednak, ze nie wiem co ci da kierunek neuroscience, chyba ze chcesz robic kariere naukowa. Wiekszosc studentow na tych kierunkach po licencjacie idzie na medycyne. (Kriminologia to inna bajka, jest sporo kierunkow po tych studiach.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hi,

Wlasnie przeczytalam twoja wiadomosc i pomyslalam ze moge ci pomoc pod wzgledem powyzszej informacji, jesli mowisz po angielsku to byloby nawet lepiej, moge ci wyslac dokladne informacje o collegach ktore oferuja: criminal justice ( w zaleznosci co cie interesuje jest wiele zawodow tutaj od :police officer do prison warden do criminal investigations, do justice systems,itp) ale rowniez forensics (forensic science.

Jest sporo univerytetow ktore to oferuja, ale na czolo wybiega jeden: New Haven University in West Haven, Connecticut.

sprawdz ich website:

www.newhaven.edu

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Wlasnie przeczytalam twoja wiadomosc i pomyslalam ze moge ci pomoc pod wzgledem powyzszej informacji, jesli mowisz po angielsku to byloby nawet lepiej, moge ci wyslac dokladne informacje o collegach ktore oferuja: criminal justice ( w zaleznosci co cie interesuje jest wiele zawodow tutaj od :police officer do prison warden do criminal investigations, do justice systems,itp) ale rowniez forensics (forensic science.

Jest sporo univerytetow ktore to oferuja, ale na czolo wybiega jeden: New Haven University in West Haven, Connecticut.

sprawdz ich website:

www.newhaven.edu

Powodzenia

cuny of ny a w nim john jay college of criminal justice

cieszy sie bardzo dobra renoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...