Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa/informatyk


fenikser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a więc już od dziecka marzyłem wyjechać do U.S.A i mam pytanie a więc niedługo do technikum idę a dokładnie Informatyka - Matematyka i później studia informatyczno - matematyczne no i jak bym juz skończyłem je to czy była by mozliwość wyjechania w pełni zgodne z prawem czyli zebym mógł zyć tam na stałe.

Pozdrawiam i proszę o jak najszybsza odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mają już dość życia w socjalistycznej Europie, gdzie gospodarka zaczyna być coraz bardziej sterowana przez Brukselę (różne kwoty i limity, to nic innego jak sterowanie gospodarką, również dotacje w określone dziedziny gospodarki to też jej sterowanie). Może spróbowali sił na emigracji gdzieś w Europie i doszli do wniosku, że nie tędy droga, że są zbyt duże obciążenia fiskalne (i pozafiskalne również), że nie są to kraje które są tak przychylne dla emigrantów jak o tym mówią, że może jest im mniej ważne bezpieczeństwo socjalne, niż ponad połowa zarobków które zabiera im państwo i rozdaje ludziom którym nic się nie chce robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david7211 a nie wiesz co moze myslec taki 16-17 latek?bo raczej nie obciazeniach itd bo takiej wiedzy zazwyczaj sie nie ma ...

Zazwyczaj to jest tak ze ktos cos tam mowi,pisze i potem taki mlody mysli sobie ze jemu tez sie uda i moze mu sie udac ale wcale nie musi jesli pojdzie na tzw zywiol .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mają już dość życia w socjalistycznej Europie, gdzie gospodarka zaczyna być coraz bardziej sterowana przez Brukselę (różne kwoty i limity, to nic innego jak sterowanie gospodarką, również dotacje w określone dziedziny gospodarki to też jej sterowanie). Może spróbowali sił na emigracji gdzieś w Europie i doszli do wniosku, że nie tędy droga, że są zbyt duże obciążenia fiskalne (i pozafiskalne również), że nie są to kraje które są tak przychylne dla emigrantów jak o tym mówią, że może jest im mniej ważne bezpieczeństwo socjalne, niż ponad połowa zarobków które zabiera im państwo i rozdaje ludziom którym nic się nie chce robić.

Pochodzisz z Moniek?? słyszałem ze macie spora polonię w usa.

Co do socjalizmu w europie to sie zgodze. Mieszkałem i pracowałem jakis czas w Anglii i rzeczwywiscie podatki są wysokie i amatorów życia na zasiłkach tez nie brakuje. Jednak co do pracy to duuzo lzej mi się pracowało w UK. Tam szanują prace, az za bardzo nawet bo dla mnie to obijają się na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...