Skocz do zawartości

Kilka Pytań


Lancestrong

Rekomendowane odpowiedzi

gal i wydaje Ci sie dobrze tylko ze On mysli ze majac paszport niemiecki bedzie mogl bez zadnych problemow tam mieszkac,pracowac bo ma taki paszport .I mysli ze ten paszport cos mu ulatwi .

wiec majac do dyspozycji 3 miesiace na rozpoznanie terenu

powiem ze trzeba przyjechac zobaczyc

zapoznac sie z rzeczywistoscia (lub jej namiastka)

i wtedy myslec

gostek nie bardzo wie o czym mowi wiec prostuje to czego nie wie do konca

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze On mysli ze majac paszport niemiecki bedzie mogl bez zadnych problemow tam mieszkac,pracowac bo ma taki paszport

Myślałem, że Niemcy, jako potęga gospodarcza Europy, mają jakieś nie wiem, większe szanse na mieszkanie w USA. Bo z tego, co wiem, Niemcy niezbyt ochoczo wyjeżdżają do USA, dużo więcej u siebie zarabiają, stąd może większe szanse na wylosowanie GC, może więcej osób losują itd. A nie wiecie, czy w USA poszukują fizyków? :) Właśnie to studiuję. Wiem, że CERN jest w Europie, że tu dużo projektów itd. ale już od dziecka marzyłem, żeby mieć domek gdzieś na przedmieściach w USA itd. Jeżdżić tymi autostradami międzystanowymi, być w miejscach o których tyle się czyta itd ;) Ciężko o tym mówić. Nie czuję się przywiązany do żadnego kraju, w ogóle mogłoby być jak w tej piosence "Imagine" Lennona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...