Skocz do zawartości

W&t 2009


Ola110

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ja także jestem na ostatnim roku. Byłam na Wacie 2 razy. Za pierwszym razem zaczęłam wszystko załatwiać pod koniec stycznia. W tamtym roku zdecydowałam się na wyjazd pod koniec marca. Teraz także zastanawiam się nad wyjazdem. Myślę o nowym miejscu, ale chciałabym sama znaleźć pracodawcę. Myślałam na początku o Alasce, ale boję się że nie dam rady z pracą (że będzie za ciężka, itp).

Jeżeli ktoś zna jakiegoś sprawdzonego pracodawcę to piszcie proszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Mam pytanie. Czy w tym momencie nie jest już za późno żeby zdecydować się W&T? Z tego co się zorientowałem na stronach biur to chyba nie. Obawiam się jednak że mogły zostać już same ochłapy jeśli chodzi o oferty. Pomysł pojechania na W&T narodził się zupełnie spontanicznie w mojej głowie właśnie teraz. Jestem na ostatnim roku na polibudzie i pomyślałem czemu by nie przełożyć obrony na październik i nie skorzystać ze studenckiego klimatu ostatni możliwy raz. Wcześniej po@#$na uczelnia nie dawała mi specjalnie takiej możliwości.

O wyjezdzie do USA zdecydowalem raz w kwietniu - ale sam znalazlem sobie oferte pracy, wiec nie przejmowalem sie ofertami biura.

Na wyjazd nie jest wiec za pozno na pewno - ale jak wyglada sytuacja w biurach W&T ciezko mi powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uno pytanie...

Jestem zainteresowany pracąw Bush Gardens. Teraz tylko pytanie skąd jechać? Foster ma to w swojej ofercie, Almatur niby też, ale muszę jechać na targi (tak mi powiedzieli w biurze) które kosztują 150USD.

Zakładając że jestem przekonany na 100% do tego miejsca - co zrobić żeby wyszło najtaniej? Mogę wysłać maila bezpośrednio do pracodawcy, zaoszczędzając na programie?

Większość promocji kończy się w styczniu lub lutym więc chcę jak najszybciej wszystko pozałatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Również chcialabym się wybrać do USA pierwszy raz, najbardziej do californi;) byłam na spotkaniu The Best Way wczoraj na uczelni(był ktoś z nim?)...praca jest w charakterze ratownika w miasteczkach w okolicach waszyngtonu...przeglądałam również różne strony w internecie i sama już nie wiem, czytalam dobre opinie o student point może ktoś był z tym biurem w poprzednich latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po raz pierwszy wybieram sie na w&t w te wakacje(koniec lipca-koniec września). Nastawiłem się na jakiś cieplejszy stan, najlepiej Californie, początkowo myślałem nad Hawajami ale z opinii na forum wnioskuję że z pracą i kosztami utrzymania nie zawsze jest wesoło.Jestem z trójmiasta i na razie byłem tylko w biurze go2usa jednak nie mieli praktycznie żadnych ofert na zachodnie wybrzeże. Chciałbym trafić ofertę pracy w jakimś większym mieście i drugą pracę znaleźć na własną rękę, mam 3 letnie doświadczenie w pracy jako barman. Mój plan to pracować ok 2,5 miesiąca i przynajmniej tydzień zwiedzić co tylko się da, nie zależy mi na zarobieniu 5,10 tyś dolarów a na wspaniałych wakacjach i dobrych znajomościach.

Nie wiem ile w tym planie możliwości realnego wykonania patrząc na to z perspektywy osób które były i wiedzą więcej.

Osoby z podobnymi planami gg 2081536

Pozdrawiam Roger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...