Skocz do zawartości

W&t 2009


Ola110

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O CCUSA opinie sa raczej niezle, mozecie poczytac co nieco np. w watku http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=6948 (w archiwum mozna znalezc troche wiecej informacji o nich).

Co do YES - uzbieralo sie troche pozytywnych i troche negatywnych opinii na ich temat (tych ostatnich chyba wiecej).

Nie wiem czy w 2009 roku bedzie mozliwosc samodzielnego kupna biletu lotniczego bez 'kar' (ostatnio wiekszosc biur przeszlo na takie warunki - wymusila to konkurencja), w przeciwnym wypadku trzeba przygotowac sie na wysoka cene biletu kupowanego poprzez to biuro (a uczestnicy byli z tego zwykle mocno niezadowoleni). Ja osobiscie nie wybralbym juz chyba biura, ktore nie pozwala na samodzielne kupno biletu - jak pokazuja doswiadczenia wielu osob - biura lubia zarobic dodatkowo na posrednictwie w zakupie biletow i taka 'prowizja' przekracza momentami kwote 1000 zl.

Przegladajac na szybko strone YES nie widze informacji o mozliwosci samodzielnego zakupu biletu (ale moze cos pominalem?).

Przy okazji - wyszukiwarka forum nie zareaguje odpowiednio na fraze "yes" (podejrzewam, ze jest za krotka), ale juz po wpisaniu "yesa" lub "yes*" (czyli yes gwiazdka) pojawi sie sporo wynikow ( http://www.usa.info.pl/board/index.php?act...hlite=%2Byes%2A ).

Wszelkim pierwszoroczniakom szczerze radze przejrzenie archiwum forum i przeczytanie opinii o biurze, z ktorym zamierzaja wyjechac za ocean.

To naprawde istotne - moze zapobiec rozczarowaniom, zalom i szeregowi nieprzyjemnych sytuacji.

Powodzenia w podboju USA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc chcemy jechać do usa teraz poki jesteśmy studentami i możemy sobie na to pozwolić, pogadać, poznać kulture no i przedewszystkim zwiedzać...jeżeli chodzi o pracę to chciałbym jedynie nie byc stratny :) przegladałem rano oferty z YESu i ALMATURU (nudzi mi sie w pracy) myśle ze coś fajnego sie trafi - czas chyba też sprzyja tym wcześniej zdecydowanym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...