Skocz do zawartości

W&t 2009


Ola110

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)

To mój pierwszy post... Też wymyśliłam sobie W&T w przyszłe wakacje. Padło hasło California i tego się jak narazie trzymam. Przejrzałam wszystkie strony, fora, archiwa, grono itd .... byłam w kilku biurach m.in.: StudentPoint (nie zachwyciło mnie to, zwłaszcza że dziewczyna polecała wschodnie wybrzeże- no way!), Almatur (Panu nawet nie chciało się wydrukować dla mnie cennika, co dopiero byłoby z organizacją wyjazdu?), i CCUSA (bardzo miło,sympatycznie,sensowna cena ze zniżka do połowy grudnia,Pan zdecydowanie polecał opcje independent(?))

jak ktoś ma jakieś rady, wskazówki, sugestie, albo chce połączyć siły, to proszę o odzew, bo to moja pierwsza wyprawa i jadę sama.... jestem z Warszawy.

jeśli ktoś był w Californi, to też proszę o jakieś podpowiedzi, bo niestety nikt ze znajomych nie jest w stanie mi pomoc :(

Pozdrawiam!! (((:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

heh, Szante, Ola, w takim razie mam zamiar Was trochę pomęczyć kwestiami wyjazdowymi :)) miłoby było połączyć z kims siły.....

tylko dokąd dokładniej jechać i o jaką pracę się starać??? :| ma ktos pomysł? chyba sprobuje swoich sił w opcji independent, w razie czego można później dopłacić i znaleźć coś np na targach...

słyszałam że LA to kiepski pomysł, lepiej coś mniejszego... prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :)

To mój pierwszy post... Też wymyśliłam sobie W&T w przyszłe wakacje. Padło hasło California i tego się jak narazie trzymam. Przejrzałam wszystkie strony, fora, archiwa, grono itd .... byłam w kilku biurach m.in.: StudentPoint (nie zachwyciło mnie to, zwłaszcza że dziewczyna polecała wschodnie wybrzeże- no way!), Almatur (Panu nawet nie chciało się wydrukować dla mnie cennika, co dopiero byłoby z organizacją wyjazdu?), i CCUSA (bardzo miło,sympatycznie,sensowna cena ze zniżka do połowy grudnia,Pan zdecydowanie polecał opcje independent(?))

jak ktoś ma jakieś rady, wskazówki, sugestie, albo chce połączyć siły, to proszę o odzew, bo to moja pierwsza wyprawa i jadę sama.... jestem z Warszawy.

jeśli ktoś był w Californi, to też proszę o jakieś podpowiedzi, bo niestety nikt ze znajomych nie jest w stanie mi pomoc :)

Pozdrawiam!! (((:

JAKICH INFORMACJI/POMOCY POTRZEBUJESZ ODNOŚNIE CALIFORNII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze uda mi sie tam dotrzec najpozniej do połowy czerwca. Wiadomo-chcialabym jak najszybciej...ale przede mną jeszcze praktyki terenowe z uczelni, i tak 15 czerwca na dzis to chyba najbardziej realny termin. Ale kto wie, co przyniesie jutro;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unikałbym LA chyba ,że masz naprawdę fajna prace nagraną lub/i dobre warunki mieszkaniowe w innym wypadku najlepiej jechać do małych miejscowości nad oceanem nastawionych wyłącznie na sezon letni, oznacza to dużo pracy ( od początku czerwca do 5 września ) i niezłe zarobki ale w początkiem września trzeba myśleć już o końcu pracy bo jej brakuje.

Duże miasta mają tą zaletę ,że we wrześniu jest w nich praca, ale za to jest jej mniej w wakacje w porównaniu do miejscowości turystycznych.

Co do Californi to wszyscy chwalą bardzo Tahoe, ja byłem tam wyłącznie przelotem ( jeden dzień ) i to w październiku więc było pusto, jedyne co mogę powiedzieć to ,że woda w jeziorze niezwykle czysta i zimna.

Jeśli nie boicie się dużych miast i chcecie zarobić to polecam również Vegas tam jest praca cały rok i dla osób zaradnych znajdzie się dobrze płatna, duży plus to ,że sezon trwa cały rok, we wrześniu tak o 10 do 30 jest mały przystrój ale jest on o wiele mniejszy w porównaniu do letnich miejscowości turystycznych.

Sam zastanawiam się czy nie jechać gdzieś po raz 4, bo ostatnie wakacje spędziłem w PL i żałuje tego. Jak macie pytanie co do wschodniego wybrzeźa Vegas czy pracy na Hawajach piszcie na forum pytania postaram się w miarę możliwości odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...