Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Medyczne


beatas

Rekomendowane odpowiedzi

Jackie !!!!! Dziewczyna pyta o jedno a ty unosisz sie ambicja starajac sie pokazac jaka jestes uczciwa. Wydaje mi sie , ze Beatka223 wcale niechce wiedziec czy ty placisz podatki i gdzie pracujesz . Chce sie dowiedziec co ma zrobic zeby dostac ubezpieczenie i zostac szczesliwa mama, bez zbytniego obciazenia dla portfela. I uwazam ze to zupelnie normalne.

Beatka223 nie pytala jak nieuczciwie dostac ubezpieczenie tylko poprostu co ma zrobic zeby je dostac.

Normalnie masakra!!!!!!

Nie odpowiadałam Beatce, tylko Tobie. Jak coś napiszesz to licz sie z tym, że ktoś to skomentuje. Do tego służy forum.

BTW - za diabła nie wiem co ma ambicja do uczciwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Chce sie dowiedziec co ma zrobic zeby dostac ubezpieczenie i zostac szczesliwa mama, bez zbytniego obciazenia dla portfela. I uwazam ze to zupelnie normalne.

Moja wypowiedz nie do autora postu ale do Ciebie...

Szczesliwa mama dla mnie to odpowiedzialna mama. Oznacza to, ze wiedziala jak opieka zdrowotna wyglada w USA. Wystarczylo wykupic ubeznieczenie wczesniej i po problemie. W koncu wiekszosc malzenstw planuje potomstwo wczesniej czy pozniej. Beztroskie traktowanie sprawy - "jak sie pojawi to pomyslimy" nie swiadczy dobrze o przyszlych rodzicach. Ot, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...