Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Medyczne


beatas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie, przebywam aktualnie w USA, nie mam tutaj zadnego ubezpieczenia medycznego,gdyz moje wazne jest jedynie na terenie Unii Europejskej, a wiem ze bez tego wizyty u lekarzy sa bardzo drogie, jak zorganizowac sobie dobre ale rozsadne cenowo ubezpieczenie, dodam ze zalezy mi na kosztach lekarskich zwiazanych z ciaza i wizytami u ginekologa.Dziekuje za pomoc, bo z tego co sie orientuje to ubezpieczenia sa strasznie pogmatwane i trzeba sie na nich niezle znac aby wybrac odpowiedni i aby nie zostac wprowadzonym w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak legalne , niechcialem nikogo urazic, jezeli odnioslas takie wrazenie to bardzo Cie przepraszam.

To zaczne od poczatku.

Nie wiem jak jest w innych stanach , ja mieszkam w Nowym Jorku. Moja zona jest w ciazy, poszlismy do szpitala do Madicaid office. Tam powiedziala, ze jest w ciazy i ze niema zadnego ubezpieczenia i co musi zrobic zeby dostac bezpieczenie z miasta Medicaid. Bardzo mily pan ktory tam pracowal powiedzial ze musimy przyniesc moje zaswiadczenie z pracy o wysokosci zarobkow , potwierdzenie adresu ( rachunek za swiatlo lub cos tym rodzaju ) i paszport . W stanie Nowy Jork zaden szpital nie odmowi pomocy kobiecie w ciazy takie jest prawo. Jezeli kobieta jest samotna lub jej maz czy partner ma male dochody.

Nie wydaje mi sie wiec ubezpieczenie ktore daje miasto bylo czyms nielegalnym.Warunek musisz miec male dochody, lub byc samotna matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym stanie daja darmowe lub malo platne ubezpieczenie dla kobiety, co jest samotna matka lub maz malo zarabia. Ktos kto ma ubezpieczenie z pracy swoje lub maz moze dolaczyc zone, to nie kwalifikuje sie kobieta. Poza tym to jest wykorzystywanie, bo jak kogos stac na ubezpieczenie, a woli ZA DARMO OD MIASTA, to wykorzystuje system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...