Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Medyczne


beatas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Swieta prawda ktorej 90 % ludzi nie akceptuje i twierdzi, ze tak nie jest.

Dlaczego od razu atakujecie? Czy w Polsce kazdego stac na prywatnego lekarza i dziecko?..Rozne sa przeciez sytuacje zyciowe. Raz na wozie, raz pod wozem ;-) Wiadomo, ze jak Rodzice zaczna dobrze zarabiac to Medicaid im sie nie bedzie nalezal..Proste. A dlaczego maja nie skorzystac skoro spelniaja wymogi? Mam wrazenie, ze jestescie zlosliwi z samego faktu, ze urodzi sie dziecko, ktore na "dzien-dobry" bedzie mialo obywatelstwo, bez tych problemow i biurokracji przez ktora niektorzy z Was musza sie przebijac..Troche tolerancji i empatii, kochani..Jestesmy tu by sie WSPIERAC i sobie DORADZAC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to sie juz pogubilem ...... nie bardzo wiem o czyim potomku piszesz agula.

Ale jak czytam wasze powazne wypowiedzi na temat waszej uczciwosci i lojalnosci wzgledem wuja Sama, to smiac mi sie chce.

Jak czytam wypowiedzi o tym jak to Wy czyli sumienni amerykanscy podatnicy dojeni sa przez tych niedobrych co maja dzieci mimo ze ich na nie nie stac !!!! dziecko to nie Mercedes!!!!

Kto z was nie kombinowal nigdy z podatkami , odliczajac sobie od podatku wszystko co sie da zeby tylko zaplacic jak naj mniej?

Zaloze sie ze nikt z was bo przeciez wy placicie uczciwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak czytam wasze powazne wypowiedzi na temat waszej uczciwosci i lojalnosci wzgledem wuja Sama, to smiac mi sie chce.

Śmiej się do upojenia, ja w tym nic śmiesznego nie widzę. Pracuję w szpitalu, który chlubi sie tym, że nikomu pomocy nie odmawia. W samym tylko 2008 r. kosztowało to podatników ponad 50 milionów dolarów. JEDEN szpital. Takich szpitali jest więcej. Jednocześnie mieszkańcy stanu potem płaczą, że podatki są horrendalne, że szkoły publiczne mają za mało pieniędzy, że drogi są w złym stanie, że w szpitalach jest za mało pielęgniarek itp.

Jak czytam wypowiedzi o tym jak to Wy czyli sumienni amerykanscy podatnicy dojeni sa przez tych niedobrych co maja dzieci mimo ze ich na nie nie stac !!!!

Dokładnie. Wychodzi na to, że ci ktorzy płacą za ubezpieczenie (często kosztem różnych przyjemności) to frajerzy.

dziecko to nie Mercedes!!!!

Dziecko kosztuje. Jasne, różnie w życiu bywa, ale zakładać z góry że jakoś to będzie nie jest IMO poważne.

Kto z was nie kombinowal nigdy z podatkami , odliczajac sobie od podatku wszystko co sie da zeby tylko zaplacic jak naj mniej?

Zaloze sie ze nikt z was bo przeciez wy placicie uczciwie :P

O czym Ty w ogóle piszesz? To że można pewne rzeczy odliczyć od podatku to nie jest żadne kombinowanie.

Pisałam już nieraz, napiszę jeszcze raz - jak już wspominała Apple, raz jest w życiu z górki, raz pod górkę. Nie widzę nic złego w tym, że raz na jakiś czas o pomoc prosi ktoś, kto nie z własnej winy znalazł się w trudnej sytuacji. Gdy jest sie już w ciąży, znalezienie prywatnej ubezpieczalni która pokryje prowadzenie ciąży i poród jest praktycznie niemożliwe i skorzystanie z pomocy stanu/miasta jest często koniecznością. Podobnie w sytuacji, gdy pomimo posiadania ubezpieczenia trzeba płacić dziesiątki (czasem setki) tysięcy z własnej kieszeni.

Ale w momencie gdy ktoś kombinuje, bo u się nie opłaca bulić za ubezpieczenie, to jest to zwykłe świństwo. Są ludzie którzy nie płacą nie dlatego, że nie mają na to pieniędzy, tylko dlatego, że szkoda im wydawać forsę. Są ludzie, którzy fałszują dochody żeby dostać ubezpieczenie od miasta (np. pracują na czarno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie zgadzam z Jackie,co innego jesli ktos zaklada ze mu sie cos nalezy a nie chce wydac swojej kasy lub tez na tzw chama idzie po to a co innego jesli ktos wydaje kase i chce zyc za swoje a w zyciu czasamu mu nie wychodzi z roznych przyczyn i wtedy taka pomoc ma mu pomoc przez jakis czas i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jackie !!!!! Dziewczyna pyta o jedno a ty unosisz sie ambicja starajac sie pokazac jaka jestes uczciwa. Wydaje mi sie , ze Beatka223 wcale niechce wiedziec czy ty placisz podatki i gdzie pracujesz . Chce sie dowiedziec co ma zrobic zeby dostac ubezpieczenie i zostac szczesliwa mama, bez zbytniego obciazenia dla portfela. I uwazam ze to zupelnie normalne.

Beatka223 nie pytala jak nieuczciwie dostac ubezpieczenie tylko poprostu co ma zrobic zeby je dostac.

Normalnie masakra!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...