Skocz do zawartości

Wiza Imigracyjna Cr1


alina26

Rekomendowane odpowiedzi

witam... szukalam na forum tego tematu ale nie znalazlam pelnej odpowiedzi wiec jesli powtarzam to przepraszam.

Wyszlam za maz za obywatela USA w Kaliforni w tym roku i chcemy sie starac o wize imigracyjna dla mnie z Polski podczas gdy moj maz jest w Stanach.

Czytalam na stronie ambasady o calym procesie i zgubilam sie gdzies po drodze:)

Jesli ktos moze prosze o pomoc!

Najpierw moj maz musi wyslac petycje na mnie I-130 prawda? a co tam mamy dolaczyc do tego? jakies dowody na prawdziwiosc malzenstwa tez? i zdjecia?

a co z tym G325A (nie wiem czy dobrze nr pamietam!)

pozniej czekamy na receipt od immigration pawda?

nastepnie wysylamy Affidavit?

czy jak to jest bo juz nie wiem.!

dziekuje bardzo! za pomoc!!!

pozdrawiam Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alina26,

ja ma chyba podobna sytuacje!

pobralismy sie w lipcy ale nie wyslalismy dokumentow a musialam nagle wrocic do PL.

teraz zaczyna sie caly koszmar bo nie wiem od czego zaczac!

czy jak wysylam I-130 to musze tez dolaczyc te G325A?

ja juz nic nie rozumiem!

ja sobie pomysle ze to ma zajac okolo roku to az mi sie slabo robi!

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam na j1 i przedluzalam w lato ale jeszcze nie dostalam listu od nich ale jestem juz w Polsce od ponad miesiaca..ale znajac zycie pewnie nie pozwoliliby mi i tak zostac.

Wiem, ze to utrudnia sprawe przy ubieganiu sie o wize...

To masz problem i to spory. J-1 podlega pod SEVIS i tu moze byc dyskoteka. Czy Ty przedluzalas J-1 czy zmienialas status?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alina26,

ja ma chyba podobna sytuacje!

pobralismy sie w lipcy ale nie wyslalismy dokumentow a musialam nagle wrocic do PL.

teraz zaczyna sie caly koszmar bo nie wiem od czego zaczac!

czy jak wysylam I-130 to musze tez dolaczyc te G325A?

ja juz nic nie rozumiem!

ja sobie pomysle ze to ma zajac okolo roku to az mi sie slabo robi!

p.

Jeszcze nie wyslaliscie I-130? Ty nie wysylasz I-130 tylko maz. Musi dolaczyc g-325a. I-130 musi byc zrobione pod Polske.

To zajmie rok czasu a jesli beda jeszcze watpliwosci badz bledy albo nie bedziecie od razu wysylac wymaganych dokumentow - wtedy zajmie to jeszcze dluzej. Musicie zlozyc wszystko jak najszybciej, moze wtedy uda Wam sie skrocic czas do jakis 9 miesiecy (choc bedzie to ciezkie). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...