Skocz do zawartości

Ponowne Przekroczenie Granicy Usa


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na dni tylko raczej miesiecy i nie tyle 'wrocic na wizie turystycznej' co 'ponownie skorzystac z promesy wizowej'. To zalezy od kilku czynnikow; ile czasu spedzilas w US poprzednio, gdzie wyjechalas etc. Nie reguluje tego konkretny przepis, to lezy w gestii urzednika na lotnisku. Jezeli spedzilas w US pol roku a potem wrocilas do Polski na tydzien po czym ponownie chcesz wjechac do US to taka operacja raczej sie nie uda, a moze zakonczyc odebraniem Ci promesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ.

OD DWUCH LAT LATAM W TA I Z POWROTEM. ZAZWYCZAJ Z MIN. 4 MIESIECZNYM POBYTEM W POLSCE.

TYM RAZEM ZOSTALAM TAM TYLKO TRZY TYGODNIE I NA LOTNISKU POWIEDZIANO MI ZA DUZO CZASU SPEDZAM W STANACH I BARDZO PRAWDOPODOBNE ZE NASTEPNYM RAZEM MNIE NIE WPUSZCZA.

MYSLE ZE TO JEST ZALEZNE OD TWOJEJ HISTORI I STOPNIA ZAUFANIA(GWIAZDKI POD WIZA)

POWODZENIA

ps nastepnym razem prosze wylacz caps locka i nie pisz duzymi literami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzili i nie tylko. Powiedzieli mi rowniez co mam zrobic zeby nie miec problemow nastepnym razem.

W moim przypadku powinnam sie starac o wize K1.

O gwiazdkach wyczytalam na tym forum jakis czas temu. Planowalam zapytac o to na granicy ale przez stres wylecialo mi to z glowy.

Przepraszam jesli kogos wprowadzilam w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, tez latam w ta i spowrotem na vizie turystycznej .... ostatnio bylam w usa rok bo przedluzylam pobyt legalnie o 6 miesiecy czyli bylam 6+6+12 miesiecy.

Teraz jestem w Polsce i czekam. Jak dlugo musze tu jeszcze siedziec ????? Jestem w Polsce 2 miesiace ? zostac dluzej czy sprobowac wjechac ??????

male sprostowanie... bylam 6+6=12 miesiecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...