Skocz do zawartości

Gc Przepadla ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

moja sytuacja przedstawia sie tak, jakies 4 mce temu wysylalismy dokumenty do uscis (slub z obywatelem) po paru dniach przyszlo rfe, doslalismy niezbedne dokumenty, dzisiaj przychodzi list ze uscis nie dostalo !! w rfe bylo napisane ze musimy wyslac niezbedne dokumenty w przeciagu 87, a te 87 dni juz minelo ! nie wiem czemu oni nie dostali tych dokumentow :) czy cos sie da w tej sprawie zrobic ? czy teoretycznie cala walka o gc przepada, i co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, jest szansa zeby jeszcze dostac gc ?

na logike jesli w liscie nie jest napisane ze "case is rejected" tylko ze niedostali

to trzeba wyslac jeszcze raz tam gdzie trzeba i zalaczyc list tlumaczacy dlaczego nie dostali, ze wyslaliscie do Chicago, zalaczyc swistek z poczty

a potem czekac,

nie jestem prawnikiem wiec wiecej nie pomoge

sprobuj poszukac czegos na forum visajourney.com

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nigdzie bym sie nie ruszala do czasu zalatwienia GC.

Dokladnie nie wiem ile juz w sumie jestes po wygasnieciu wizy turystycznej. Pamietaj jesli po wygasnieciu wizy przesiedzisz do 180 dni masz zakaz wjazdu na 3 lata Jesli wiecej niz 180 dni masz zakaz wjazdu na 10 lat. I nie ma znaczenie, ze zostala wczesniej na Ciebie zlozona petycjaa pozniej odrzucona. Wszystko liczy sie do czasu pobytu nielegalnego.

Wyslij jeszcze raz dokumenty, list wyjasniajacy i kopie swistka z poczty!

Moze cos jeszcze Krina albo ktos inny doda. Ale to jest pierwsze co ja bym zrobila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...