Skocz do zawartości

Przyszłość Usa ?


blue1986pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie oglądałem na discovery program o strażakach i przez 3 minuty była dyskusja miedzy strażakami czy na obiad przeznaczyć 8 czy 10 dolarów . Zaniepokoiło mnie to trochę . Przecież to sa groszowe sprawy . Pytam sie bo za rok lub dwa planuje wyjechać do USA nigdy tam nie byłem . A jeszcze ten kryzys (ze usa jest najbardziej zadłużonym krajem , kurs dolara spada ) . Mam pytanie czy widac tam pogoń za pieniądzem bo widziałem juz program w którym za parę dolarów ludzie np jedzą czyjeś żyg.... Ale to było chyba MTV takze na tym kanale to normalne Prosze o przykłady z własnego doświadczenia wzięte . Nie maja szczescia ostatnimi czasy Amerykanie. I najwazniejsze pytanie jaki stan lub miasto spodobał sie wam najbardziej słyszałem że boston jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac telewizje na pewno nie bedziesz mial prawdziwego obrazu zycia w USA.

Arabski swiat nienawidzi Stanow zaHOllywood :(

Malo tego, nawet film dokumentalny nie bedzie odzwierciedleniem prawdziwego zycia.

Telewizja to jest telewizja, kiedy ludzie naucza sie ze to jest SHOW business

Aha i jeszcze jedno wazne stwierdzenie modne ostatnimi czasy w USA

Jak Ameryka kichnie to Europa ma grype ,jesli to rozumiesz to wiesz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue1986pl a polecisz do USA jako turysta?

Inna tez sprawa to te tzw zygi to sami ludzie sie na to zgadzaja i to jest show i tak nalezy to widziec ..

Co do kichania to nie jest tak do konca bo jesli to sie przedluzy to wtedy bedzie mozna zobaczyc co jest z USA .Bo jak narazie to USA zastanawiaja sie teraz jak ratowac przemysl samochodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie w celach turystycznych, na stałe.

Wiesz poprostu zdziwiłem sie ze takimi pierdołami przed telewizja sie zajmują .Co do stwierdzenia ze Europa i tak bedzie miała gorzej jak cos sie w Ameryce dzieje . Chyba to stwierdzenie nie ma juz sensu Jedyne co moze zagrozic dla europy to spadki na giełdzie i to tymczasowe Ropy stamtąd nie ciągniemy ale pewnie bedzie miało to wpływ na jej cene Europa w sumie juz dogania Ameryke nie zapominajmy że to spory kraj .

Mysle ze to przez ten Irak teraz taka sytuacja tam jest . 250 tys ludzi utrzymywać przez tyle lat huragany tez im zbyto nie pomogły. Nowy Orlean kompletna porażka władz . Słabych polityków tam maja i że im ufaja jak jacys zahipnotyzowani

A na drugie pytanie ktos odpowie jakie miasto lub stan był dla was najciekawszy najfajniejszy , że moglibyscie tam zamieszkać

Chicago odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na drugie pytanie ktos odpowie jakie miasto lub stan był dla was najciekawszy najfajniejszy , że moglibyscie tam zamieszkać

Chicago odpada

Moge zapytac dlaczego Chicago odpada? Mieszkalam w kilku miastach w USA: NYC, Filadelfia, Boston, a teraz jestem w Chicago i zdecydowanie najbardziej mi sie tu podoba. Oczywiscie daleko od Polakowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A Ty bys sie nie zastanawial czy kupic obiad za 24 czy 30 PLN? To jest 20% roznica w cenie a nie grosze.

2. Nie buduj swojego obrazu czegokolwiek na podstawie debilnych programow z telewizji dla niedorozwinietych jaka jest MTV. W ogole nie traktuj zadnej telewizji jako miarodajnego zrodla informacji.

3. Sprawdz jakie sa polityczne podloza obecnego kryzysu.

4. Absolutnie nie wszyscy zyja na kredyt.

5. Dolar skoczyl z 2 PLN na 3 PLN w ciagu kilku tygodni, cena benzyny spadla o 40%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...