Skocz do zawartości

Przyszłość Usa ?


blue1986pl

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło o to czy przeznaczyć 8 dolarów na standardowy obiad czy 10 dolarów na lepszy obiad z jakimiś dodatkami to trzeba by było obejrzeć dziwnie cała ta rozmowa wyglądała uwierz mi

Ja nie mam nic do USA chce tam nawet zmieszkac Jako racjonalnie myślący człowiek chce sie dowiedzieć jak to naprawdę wygląda i co mnie czeka. Pytanie głównie kieruje do osób które tam mieszkają, bo wiedza najlepiej po sobie czy cos sie zmieniło na gorsze czy lepsze.

Absolutnie nie wszyscy żyją na kredyt : Spora większość :(

10 229 293 643 277 $ - tyle wynosił narodowy dług Stanów zjednoczonych w chwili publikacji tego artykułu. Teraz jest już z pewnością więcej, bo liczba ta rośnie w tempie lawinowym. Jeżeli podzielić tę sumę na 305 milionów obywateli, statystyczny John Smith ma 33,5 tysiąca dolarów udziału w tym długu.

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue1986pl bedziesz miec tyle odpowiedzi ile osob Ci cos napisze czy tez powie,,pare bedzie sie pokrywac wiec jak sam widzisz do konca sie pewnych spraw nie dowiesz i nie poznasz zanim tam nie polecisz i nie pozyjesz ..

Inna tez sprawa jak Ty chcesz tam zyc ?masz podstawy aby dostac GC?

No i TY chcesz leciec za 1 -2 lata a wtedy sytuacja moze byc o wiele inna niz jest teraz...

ps co do dlugu to prawie kazdy kraj ma dlug .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie oglądałem na discovery program o strażakach i przez 3 minuty była dyskusja miedzy strażakami czy na obiad przeznaczyć 8 czy 10 dolarów . Zaniepokoiło mnie to trochę . Przecież to sa groszowe sprawy .

Strażacy w USA generalnie wiele nie zarabiają. Na wyższe pensje mogą liczyć np. inspektorzy pożarowi.

ie bo za rok lub dwa planuje wyjechać do USA nigdy tam nie byłem . A jeszcze ten kryzys (ze usa jest najbardziej zadłużonym krajem , kurs dolara spada ) .

Póki co recesja jest, ale nie dramatyzowałabym.

Mam pytanie czy widac tam pogoń za pieniądzem bo widziałem juz program w którym za parę dolarów ludzie np jedzą czyjeś żyg.... Ale to było chyba MTV takze na tym kanale to normalne

Rzygi to może jedzą w "Jackass" :(

Za pieniądze ludzie zrobią wiele, nie tylko w USA.

Prosze o przykłady z własnego doświadczenia wzięte . Nie maja szczescia ostatnimi czasy Amerykanie.

Każdy kogo znam kto nie śmierdzi groszem jest bidny na własne życzenie. Trudno - na całym świecie jest takm że sprzątaczka wiele nie zarobi.

I najwazniejsze pytanie jaki stan lub miasto spodobał sie wam najbardziej słyszałem że boston jest fajny.

Mieszkam w Chicago i gdyby nie zimy, to uważałabym to miasto za niemal idealne do życia. Ale każdy lubi coś innego. Chicago to miasto wielokulturowe, łatwo w nim o pracę a życie jest stosunkowe niedrogie (w porównaniu do np. NYC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...