Skocz do zawartości

Jak Długo Oczekuje Się Na Spotkanie Z Konsulem?


Rekomendowane odpowiedzi

Umawiać się w ambasadzie możesz, kiedy chcesz.

Możesz np. już się umówić. Myślę, że to niczemu nie przeszkadza.

A co do biletu, to o jakim bilecie mówisz? Lotniczym?

Możesz go kupić w biurze podróży, bądź też na stronach internetowych przewoźników.

Ale radziłabym się z tym wstrzymać do chwili otrzymania wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście mowa o bilecie lotniczym

przyznam sie ze jestem słabo zorientowany w tych sprawach jaki bilet za ile i gdzie załatwiac, oczywiście najpierw wiza tylko mój paszport jest jeszcze w trakcie wyrabiania i nie wiem czy własnie zdąże się wyrobić z tym wszystkim do połowy lutego.....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sie wyrobisz do polowy lutego z wiza.

co do biletu lotniczego to zalezy gdzie lecisz,czy z przesiadka ??Bilet w 2 strony kupujesz i teraz jesli tanio wyjdzie to bedzie z wieloma restrykcjami np nie mozesz zmienic daty powrotu z USA lub tez to kosztuje bardzo duzo.O tym bedzie napisane na kazdej stronie lub tez kazdy agent w biurze podrozy powinnien Ci o tym powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzwoniłem w dniu dzisiejszym do konsulatu w Krakowie w celu umienia się na rozmowę z konsulem w sprawie wizy. Pani zaproponowała, że mogę sobie wybrać termin od 9 do 29 stycznia wiec na dzień dzisiejszy czas oczekiwania nie jest długi. Jestem umowiony na 15 stycznia na 8:15 rano...mam nadzieje, że wszystko pójdzie bez problemów i uda się otrzymać wizę :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...