Skocz do zawartości

Czy Cos Jest Nie Tak Z Moja Zielona Karta? Prosze O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jestem mezatka wzielam slub we wrzesniu tego roku, pod koniec pazdziernika zlozylismy wszystkie dokumenty. Wszystko bylo dobrze wypelnione, na odciski palcow bylam ok 14.10 i czekam na pozwolenie na prace... czekam i czekam.... i dzisiaj dostalam list od nich z wezwaniem na interview z data 18.02.2009. Z tego co wiem to najpierw dostaje sie pozwolenie na prace a dopiero potem czeka na interview?? Czy cos jest nie tak? Czy moze ktos mial tez taki przypadek i podpowie?Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego pytam, bo wydalo mi sie to troche podejrzane.

Wzielismy slub 20 wrzesnia 2008. Caly czas czekam na to pozwolenie na prace a tu wyslali mi list z data na interview (na luty) i myslalam ze cos jest nie tak. Mieszkamy w Wisconsin. Interview mamy w Milwaukee. W takim razie oznacza to ze chyba powinnam sie cieszyc? :) dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinnas, ja bym sie cieszyl, my wzielismy slub w marcu, dokladnie na poczatku marca, a konkretnie 9tego i jak na razie to tylko odbieramy kolejne RFE i nic nie zapowiada zeby sie cos ruszylo przed 16 stycznia. Moze co najwyzej work permit dostane pod choinke.

Prawde powiedziawszy to kopara mi opadla jak zobaczylem Twoje terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkacie? Moze to tez od tego zalezy...

Nam chyba po prostu sie poszczescilo. Sami wypelnialismy wszystkie dokumenty.

Wiem ze z reguly to work permit sie dostaje jako pierwsze a na interview to sie potem czeka a mi wyslali to tak szybko. Myslalam nawet, ze moze moje work permit sie zawieruszylo albo cos?

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jak mam interview na 18 lutego to kiedy powinnam dostac karte?

Jade na siostry slub pod koniec maja i nie wiem czy oplaca mi sie wysylac dokument o podrozowanie zeby byc pewnym, czy ryzykowac i czekac juz na karte...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam interview na 18 lutego to kiedy powinnam dostac karte?

Jade na siostry slub pod koniec maja i nie wiem czy oplaca mi sie wysylac dokument o podrozowanie zeby byc pewnym, czy ryzykowac i czekac juz na karte...?

Raczej nie wysylaj, zobaczysz jak pojdzie interwiew, ale w ciagu trzec miesiecy po rozomie powinnas dostac, zazwyczaj czeka sie pare tygodni ale czasami sie ciagnie, a jesli by nie zatwierdzili do maja to wtedy lepiej sie ze stanow nie ruszaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...