Skocz do zawartości

Podatki W Usa I W Polsce, Prosze O Pomoc


nataniala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spoko, zlosc pieknosci szkodzi. Pierwszy raz spotykam sie z tym zeby ktos sam z siebie (a moze nie sam, w sumie nie znam calego problemu) garnal sie do placenia podatkow, w sytuacji gdy latwo jest to ominac. Przynajmniej tak mi sie wydaje, skoro daja rade przedsiebiorcy, zlodzieje, gangsterzy ktorzy dzialaja na terenie PL, to dlaczego ktos kto przywiozl kase zza granicy mialby sie ujawniac. Moze cos sie w PL zmienilo, jakis czas juz nie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zlosc pieknosci szkodzi. Pierwszy raz spotykam sie z tym zeby ktos sam z siebie (a moze nie sam, w sumie nie znam calego problemu) garnal sie do placenia podatkow, w sytuacji gdy latwo jest to ominac. Przynajmniej tak mi sie wydaje, skoro daja rade przedsiebiorcy, zlodzieje, gangsterzy ktorzy dzialaja na terenie PL, to dlaczego ktos kto przywiozl kase zza granicy mialby sie ujawniac. Moze cos sie w PL zmienilo, jakis czas juz nie bylem.

wlasnie o to chodzi ze zlodzieje i gangsterzy potrafia to robic,natomiast przecietny smiertelnik nie za bardzo dlatego musi sie rozliczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla naszego US zawsze bedziesz przestepca, i zawsze mozna z byle jakiego powodu miec klopot, z irs'em to mozesz sprobowac, malo tej kasy zrobilas wiec prawdopodobie nie bedzie podatku, lecz posprawdzalem se z tymi umowami, i wychodzi na to ze w polsce zabulisz i to spooooooro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie plac zadnych podatkow - dziewczyno oszalalas - pracowalas w usa nielegalnie nie bylas rejestrowana nikt o tym nie wie ile zarobilas i gdzie pracowalas - nie ma sie czego bac

a w polsce 10 tys dolcow to tez jest nic - to jest napiwek - wiec w cokolwiek tych pieniedzy nie wlozysz to i tak nie ma znaczenia - nieruchomosci za to nie kupisz i tak musisz sie wepsrzec kredytem

samochodu dobrego tez nie kupisz - cos tam kupisz ale to i tak nie musisz pakowac w to pieniedzy mozesz wziac kredyt a potem uzywajac sobie tych 10 tys szybciej auto splacic zeby nie placic za duzo odsetek - a na inne to cokolwiek by to nie bylo kto Cie sprawdzi - kupisz wypasiony telewizor w sklepie to nikt Cie nie bedzie pytal skad masz pieniadze

ja tez mam pieniadze w banku w polsce a nie mieszkam tam od 5 lat i podatkow nie place na tych oszustow i darmozjadow co doprowadzili kraj do upadku i do tego ze ludzie stamtad uciekaja a kase jedynie mam na wymiane waluty - teraz dolar ladnie stoi w polsce a nie dlugo poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...