Skocz do zawartości

Zielona Karta


kasia0105

Rekomendowane odpowiedzi

W 2005 otrzymalam zielona karte. Niestety nie moglam wtedy zostac w usa, nie udalo mi sie tez byc tam co roku. Slyszalam ze po 2 letniej nieobecnosci w usa karta przepada, czy mozna ja w jakis sposob odnowic?????????

jesli nie, to o jaki rodzaj wizy powinnam sie ubiegac jesli planuje wyjazd na 3 tygodnie?????

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mam podobne pytanie odnośnie przedłużenia zielonej karty - ale moje żony. W 2005r. skończyła się jej zielona kart, nie przedłużała jej , mieszka w Polsce i w 2004r. w Polsce wyszła za mąż tutaj urodziła dziecko. Czy jest szansa by mogła ją odzyskać ??????Co ze zmianą nazwiska ????Bardzo proszę czy ktoś wie czy można coś z tym jeszcze zrobić, czy to już historia. Bardzo dziękuję za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie odnośnie przedłużenia zielonej karty - ale moje żony. W 2005r. skończyła się jej zielona kart, nie przedłużała jej , mieszka w Polsce i w 2004r. w Polsce wyszła za mąż tutaj urodziła dziecko. Czy jest szansa by mogła ją odzyskać ??????Co ze zmianą nazwiska ????Bardzo proszę czy ktoś wie czy można coś z tym jeszcze zrobić, czy to już historia. Bardzo dziękuję za podpowiedz.

Szanse zerowe.

Twoja zona porzucila rezydencje, od co najmniej 5 lat mieszka w Polsce. Jej zielona karta to juz historia.

Jezeli otrzymala GC przez sponsorowanie rodzinne i dalej istnieje mozliwosc ponownego sponsorowania to zawsze mozecie zaczac od nowa. Niemniej jednak kilka lat to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...