Skocz do zawartości

Driving Record Do Obywatelstwa


tinililka

Rekomendowane odpowiedzi

W stanie IL zawiera chyba 3 ostatnie lata, jakkolwiek oficer moze poprosic o doslanie calej historii (accidents, violations etc.) od poczatku bycia kierowca. Lepiej wziac taka wlasnie wersje - czyli wszyskie violations, bo oficer moze odrzucic aplikacje o obywatelstwo, bo ktos doniosl tylko czesciowy rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, co urzednicy w immigration czasem (bo naprawde nie zdarzalo sie to czesto jesli ktos mial tylko na sumieniu DUI i jakis speed ticket) zadaja rekordu od momentu wyrobienia prawa jazdy w USA badz ostatnie 10 lat. Nie spotkalam sie z tym, zeby ktorys z moich klientow mial problem z wyciagnieciem rekordu z ostatnich 10 lat. Nie wiem, moze w niektorych stanach jest inaczej. Dlatego jesli ja mam taka sytuacje, ze ktos zada rekordu z DMV (a nie przyniosl wyroku sadowego albo sa jakies pytania w sprawie typu niezaplacone mandaty, wydany jakis warrant itd.) to zawsze sie upewniam czy oficer chce ostatnie 5 lat, po czym pada zwykle odpowiedz, ze albo 10 lat albo aby sprobowac zdobyc rekord od momentu kiedy ktos zdal prawo jazdy. Czy Twoj narzeczony mial wczesniej jakies problemy z mandatami - niezaplacone mandaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla w californi, ktory wlasnie zrobil obywatelstwo a mial iles tam DUI's, porzadny wyrok w zawieszeniu, prawko zabrane na pare lat i nie bylo problemu. Nie wiem jakie papiery donosil, ale pewnie wszystkie dotyczace wyroku i aresztowan. Jemu w sumie za bardzo na obywatelstwie nie zalezalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mi powiedzial ze mial ze soba caly record, tylko sprzed 3 miesiecy, i kazal mu oficer doslac aktualny. Wczesniej mial tam jakies "przebiegi" ale teraz jest wszystko ok, po DUI bylo juz ok. mandaty sa poplacone.

A wiecie moze jak to sie odbywa? czy on po doslaniu tego recordu bedzie tam wzywany ? czy decyzja przyjdzie poczta? i jak sie dlugo czeka na zamkniecie takiej sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...