Skocz do zawartości

Pytania Odnośnie Wizy Turystycznej Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam pytanko! Jak bede jechał na spotkanie z konsulem w ambasadzie to jakie dokumenty dobrze by było wziąśc??? Pracuje mam wynajete mieszkanie, mam samochód. Różnego rodzaju rachunki: telefon, prąd, gaz??? Czy któres z wyminionych zabierac ze soba czy nie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rozmowę wzięłam ze sobą zaświadczenie o urlopie na czas planowanego wyjazdu, ale i ono było nie potrzebne i z tego co zaobserwowałam nawet osoby z wykupiona wycieczką nie musiały pokazywać umowy z biurem,

Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co napisał SLY to ja jeszcze wziąlem zaswiadczenie ze sie ucze, wyciag z konta, zaswiadczenie z pracy ile zarabiam, zaproszenie, jakies zdjecia z osobami do których jade( wiem ze to przesada ale znam przypadki ze pytali sie o zdjecia). Wiem ze to wszystko nie jest potrzebne ale lepiej cos miec wiecej jezeli konsul cos sobie wymysli. Oczywiscie samemu z niczym nie mozna wyskakiwac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

witam, chcialabym sie dowiedziec co w przypadku wyjazdu do stanow osoby ktora sie uczy i wyjazd jest w roku szkolnym, chodzi o jakis tydzien "wakacji", przeczytalam gdzies ze wymagany jest dokument ze szkoly ze ona sie zgadza czy cos takiego. czy rzeczywiscie cos takiego jest potrzebne? i (wiem ze to pytanie padlo z 1000 razy :) ) ile czeka sie na wize turystyczna? na rozmowe podobno 2 dni (krakow) a od rozmowy do otrzymania wizy ? mam jechac na te wakacje w "zastepstwie" i termin niestety wypada za jakies 10 dni . jest szansa ze pojade? z gory dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...