Skocz do zawartości

Pytania Odnośnie Wizy Turystycznej Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cygan z dokumentow jakie musicie miec to ds 156 oddzielne dla Was obojga ,dla Ciebie ds 157 bo pewnie w wieku sie lapiesz oraz oddzielne wplaty ..DHL druk mozecie miec 1 ..

Co do wpisywania to wpisujecie ten sam adres i ta sama osobe jesli jedziecie w to samo miejsce ,umawiacie sie na infolinii tez razem i wtedy 1 z Was musi miec numery paszportu 2 osoby no i musi wiedziec czy dana godzina-dzien bedzie dla Was odpowiedni aby za duzo kasy na rozmowe nie polecialo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. do usa lece na wakacjach na 10 dni do kuzynki w odwiedziny. wize już mam-turystyczną B1/B2, bilety na samolot także w obie strony (krk-ord) z przesiadka w niemczech. lecę sam, jestem studentem. chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa odmówienia prawa wjazdu na terytorium usa studentom z wizą turystyczną. legitymacje mam ważna do 31 października, a lecę w czerwcu. nie wiem czy uda mi sie zamknac sesje przed wakacjami i podbic legitymacje do marca 2010. co mam wziaść? jakieś zaświadczenie z uczelni po angielsku? jakiś indeks? bo mnie trochu nastraszyli, ze nie wpuszczają czasem ot tak....dla popisu <_< z góry dziękuje za odpowiedzi <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz niewskazany ! Pamiętam historię na tym forum, gdzie chłopak miał przy sobie dyplom magisterski, chciał go pokazać rodzicom, którzy byli w USA. Niestety rodziców nie zobaczył bo immigration cofnęli go z lotniska. Wymyślili sobie, ze jedzie do pracy lub szkoły skoro zabiera ze sobą dokumenty, które ni w ząb przypiąć do "turystycznego" celu <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tu :)

takie pytanko mam, a mianowicie, jeżeli staram się o wizę turys. i rodzice sponsorują mi wyjazd to trzeba mieć na spotkaniu z konsulem zaświadczenia z pracy rodziców, że pracują, ile zarabiają? i czy konsul może poprosić o wyciąg z rachunku bankowego co by udowodnić, że mają kasę? :)

troche głupie pytanie, ale dużo się naczytałem i różnych rzeczy się naczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...