Jump to content

Z J1 Na Turystyczna, Oczekiwanie


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hej.

Ja tez czekalam bardzo dlugo. Ponad prawie 6 miesiecy. Ale gdy dostalam odpowiedz, poprosili mnie abym doslala jeszcze kilka informacji (byla kwestia zdjecia waivera).

Niby wszystko ok... ale jak dostalam I-797A Notice of Action - z pozytywna decyzja - to dziwnie - ale z data sprzed tygodnia i tylko na jeden dzien? czy to mozliwe, czy raczej pomylka? Co mam robic - jesli teoretycznie, waznosc nowego I-94 minal okolo tydzien temu? No i jakim cudem moglam dostac z przestarzala data i to tylko na jeden dzien??

dzieki

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, to się często zdarza. Napisałaś, że czekałaś ponad 6 mcy, aplikowałaś pewnie o przedłużenie/zmianę wizy na okres 6 mcy, więc kiedy dostałaś odpowiedź okres ważności wizy już minął, ponieważ okres oczekiwania na odpowiedź zalicza się do okresu ważności extension.

Link to comment
Share on other sites

Hej. Dzieki.

Rozumiem. Ale trudno mi zrozumiec jedno. Dlaczego nie dali mi przynajmniej tygodnia. A tak to co ja mam robic? Pozostaje mi cokolwiek? Czekalam tyle czasu, bo przeciez lepiej bylo czekac na odpowiedz tutaj.

Co najlepiej zrobic? Zalezy mi tylko na dodatkowym miesiacu, moze dwoch - aby w tm czasie moc sie starac o inny status. Czy w takim razie w tej sytuacji, nie mam wyjscia i nie moge sie starac o zmiame statusu?

dzieki

Link to comment
Share on other sites

Przecież miałaś 6 miesięcy, mieliby Ci dawać jeszcze tydzień na co? Mogłaś dostać odpowiedź po miesiącu, dostałaś po 6, tak czy inaczej byłaś pół roku legalnie. Gdybyś nawet dostała odpowiedź po 2 tygodniach, teraz i tak by upływał termin ważności wizy więc na jedno wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...