Skocz do zawartości

Z J1 Na Turystyczna, Oczekiwanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

hej.

Ja tez czekalam bardzo dlugo. Ponad prawie 6 miesiecy. Ale gdy dostalam odpowiedz, poprosili mnie abym doslala jeszcze kilka informacji (byla kwestia zdjecia waivera).

Niby wszystko ok... ale jak dostalam I-797A Notice of Action - z pozytywna decyzja - to dziwnie - ale z data sprzed tygodnia i tylko na jeden dzien? czy to mozliwe, czy raczej pomylka? Co mam robic - jesli teoretycznie, waznosc nowego I-94 minal okolo tydzien temu? No i jakim cudem moglam dostac z przestarzala data i to tylko na jeden dzien??

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, to się często zdarza. Napisałaś, że czekałaś ponad 6 mcy, aplikowałaś pewnie o przedłużenie/zmianę wizy na okres 6 mcy, więc kiedy dostałaś odpowiedź okres ważności wizy już minął, ponieważ okres oczekiwania na odpowiedź zalicza się do okresu ważności extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzieki.

Rozumiem. Ale trudno mi zrozumiec jedno. Dlaczego nie dali mi przynajmniej tygodnia. A tak to co ja mam robic? Pozostaje mi cokolwiek? Czekalam tyle czasu, bo przeciez lepiej bylo czekac na odpowiedz tutaj.

Co najlepiej zrobic? Zalezy mi tylko na dodatkowym miesiacu, moze dwoch - aby w tm czasie moc sie starac o inny status. Czy w takim razie w tej sytuacji, nie mam wyjscia i nie moge sie starac o zmiame statusu?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież miałaś 6 miesięcy, mieliby Ci dawać jeszcze tydzień na co? Mogłaś dostać odpowiedź po miesiącu, dostałaś po 6, tak czy inaczej byłaś pół roku legalnie. Gdybyś nawet dostała odpowiedź po 2 tygodniach, teraz i tak by upływał termin ważności wizy więc na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...