Skocz do zawartości

Adnotacja W Gc


nemo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie.

Lece po raz pierwszy od czasu otrzymania GC do Polski na 6 tygodni.

W jakiej kolejce bede musiala sie ustawic przy powrocie-w tej dla obywateli i resident czy znowu-jak zawsze w tej dlugiej dla wszystkich?

I jakie "kartki" wypelniam -mam na mysli to co rozdaja w samolocie.

Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
I jakie "kartki" wypelniam -mam na mysli to co rozdaja w samolocie.

Wlasnie wczoraj wrocilam z Polski i zadnych kartek ode mnie nie wymagali, jezeli mialas na mysli i-94 biale albo zielone. Rezydenci nie musza ich wypelniac, ale kazdy musi musi wypelnic deklaracje celna (taka niebieska). Jedna forma na rodzine.

Pozdrawiam i udanego pobytu w Polsce <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effa co do sciagniecia chlopaka na pewien okres czasu to pozostaje wiza turystyczna,pracownicza lub tez studencka.O tym poczytasz na stronie Ambasady

a jesli Ona mysli o sciagnieciu go na stale to musi zlozyc papiery i poczeka troche na niego (3 lata jak nie dluzej)bo okres oczekiwania na obywatelstwo dla niej bedzie sie liczyc od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm dziekuje za odpowiedz <_<

No wlasnie tu bedzie problem hmm ale moze poszukam kogos kto by potrzebowal go tu do pracy i wtedy wystawi mu papiery i trzeba bedzie pozalatwiac wszystkie potrzebne papiery ale niewiadomo czy taki chetny sie znajdzie przez recesje jest teraz ciezko z prac <_< nooo ale bedziemy probowac ;) Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...