Skocz do zawartości

Adnotacja W Gc


nemo1

Rekomendowane odpowiedzi

mirr widzisz bo to problem jak lecisz do USA turystycznie a podczas szczegolowej kontroli wychodzi na to ze masz ze soba SSN (np pozostalosc po WAT),

tutaj nie chodzi o to co jest legalne a co nie, ale zwlaszcza lecac do USA do pracy w momencie kiedy jest to nielegalne trzeba uwazac na to co sie robi

w tym wypadku poprostu nie brac ze soba SSN :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a jest jakis konkretny powod dla ktorego potrzebujesz SSN jadac turystycznie ?

jest,

Przyklad: jade do USA na turystyczej pozwiedzac, a chce to zrobic samochodem, nie posiadam wogole prawa jazdy, mam zamiar wyrobic amerykanskie bo jest np. 50x tansze niz polskie, a do tego juz potrzebny jest SSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antosia ma racje samo SSN to nie wszystko co musisz miec, chociaz to juz duzo :-)

pomimo tego, ze Twoja argumentacja moze byc jak najbardziej szczera nie przemawia do mnie, nie wiem czy przekonalaby urzednika, turysta to jest jednak tylko turysta i tak naprawde SSN nie jest mu NIEZBEDNIE potrzebny do zwiedzania USA,

nie masz prawka, podrozuj droga lotnicza lub autobusami,

a co jesli urzednik zapyta skad zamierzasz wziac inne dokumenty (w zaleznosci od stanu) potrzebne do uzyskania prawa jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tworzyc nowych watkow a tu zaczela sie rozmowa o prawie jazdy wiec i ja dorzuce swoje pytanie. Czy bedac na WAZNEJ wizie turystycznej moge jezdzic amerykanskim samochodem uzyczonym przez znajomych z polskim prawkiem? Czy moge kupic i ubezpieczyc autko na siebie? Ewentualnie czy moge kupic i ubezpieczyc wspolnie z obywatelem amerykanskim jako wspolwlasciciele? Jesli zadna z tych opcji nie jest mozliwa to jaki jest sposob zeby jezdzic autem w celu zwiedzania, wypozyczalnia odpada, za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz Polskie prawko to dopoki wazna jest wiza mozesz na nim jezdzic samochodem np.swojego chlopaka ja jezdzilam i nigdy problemu nie mialam mieszkalam w NJ nie wiem jak jest w innych stanach ale mysle ze podobnie.Niestety czy mozesz kupic i ubezpieczyc na siebie to nie wiem.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...