Skocz do zawartości

"zielona Karta"


rafal723

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
no ela i staszek zrobili niezly postep, kupili sobie mobile home hahahahhahahahahhahaha

a czy ktos pamieta jak na nazwisko miala ta mloda laska co pojechala do Chicago bo na imie miala chyba Malgosia jak pamietam

no ona jeszcze najrozsadniejsza byla z nich wszystkich, i przynajmniej znala jezyk

No wlasnie o nia tez mi chodzilo. Ciekawe jak jej sie poukladalo, dlatego wspomnialem o niej wlasnie :blink:

Elzbieta faktycznie jest, nie wiem czemu nie moglem jej znalezc kiedys :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigguy skad wiesz, ze kupili mobile home???ona nazywala sie Ola Frabinska

no widzialem na naszej klasie maja fotke, no i walneli sobie dwa wozki, jedna to toyota corolla a to drugie to jakies suv ale nie wiem co to za marka, dziwna konstruckja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie niby skromny ten domek Wysockich ale pomyślcie sobie jak by u nas ludzie mieszkali w takich domkach to założę się że nie było by tak ładnie w koło, ścięta trawka ładne ścieżki. Ciekawe czy to jakaś polska okolica czy mieszkają tam też amerykanie... Chyba napisze do nich prywatną wiadomość z pytaniem jak tam im się wiedzie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...