Skocz do zawartości

Cofneli Mnie Z Lotniska W Us


beny24.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Licze na wasza rade. Moj znajomy zostal cofniety z lotniska Ohare spowrotem do polski. Wczesniej byl tam 3 razy nigy nie przekroczyl terminu pobytu , nie pracowal itd. jako dzieciak wakacyjnie zawsze u rodziny z obywatelstwem . Teraz jego rodzice dostali zielone karte 3 lata temu i tam mieszkaja .On wziol ze soba dyplom MGR zeby im

pokazac i za to go cofneli z usa. Rozwiez uniewaznili mu wize.

Czy mozna skladac jakies odwolanie albo jaka kolwiek interwencje w tej sprawie?

Prosze o sygestie!

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobie to podpisal. Nie dostal kopi z przesluchania ani nic mu nie przyslali takze nie mamy informacji na ten temat.:P

prawdopodobie to podpisal. Nie dostal kopi z przesluchania ani nic mu nie przyslali takze nie mamy informacji na ten temat.:P

myslicie ze jakies odwolanie jest mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tu nie tak -- po co brac ze soba dyplom na odwiedziny do rodzicow? Gdybym ja byla urzedniczka tez bym podejrzala ze facet jedzie tu pracowac. Przeciez to jest tak samo jak wjezdzac do USA z narzedziami w walizce. I jak to, ze facet nie zauwazyl co podpisal? Z dyplomem magistra i po 3 pobytach w USA nie zna na tyle angielskiego zeby mniej wiecej zorientowac sie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o takim czyms nie slyszalem ..Jedynie moze podejsc po wize jeszcze raz a czy dostanie to musi sobie ta osoba przypomniec jakie pytania byly od urzednika i jak odpowiadal ..

A moze napisac list do konsula, ale niewiem czy to pomoze. On pamieta co odpowiadial. Moze smialo powtorzyc cala rozmowe. A czy nalezy odczekac jakis okres aby sie starac nastepnym razem? A moze juz mu wogole nie dadza wizy... Niebardzo wiem jak mu doradzic. On chcial by bardzo odwiedzic rodzine wUSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...