Skocz do zawartości

Papiery Z Departamentu?


knajt

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie sa w loterii wizowej a przy sponsorowaniu rodzinnym i tutaj jest tak ze wiecej jest podan o staly pobyt niz wiz i wtedy dla nie ktorych osob nie wystarcza wiz w danym okresie czasu tzn na 2008 . Takie osoby musza czekac dalej na swoja kolej .

Tak jak napisales ze jest tam podany numer Ich sprawy i moga sprawdzic to pod podanym numerem telefonu jakie teraz sa rozpatrywane sprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny list ja kiedys dostalem jak bylem w kolejce po zielona karte(sponsorowanie rodzinne) zlozone zostaly na mnie dokumenty w 2000 roku a taki list jaki twoim znajomi dostali otrzymalem po 3 latach. to oznaczalo ze musze jeszcze czekac w kolejce bo wizy nie sa jeszcze dostepne dla mnie w mojej kategorii. po tym liscie czekalem jeszcze blisko 4 lata i wszystko zaczelo sie ruszac. list ten jest standardowym listem wysylanym zapewne do kazdego na ktorego zlozona byla petycja o grenn card. wszystko zalezy w jakiej kategorii sa twoim znajomi i jak dlugo beda za final czekac. poprostu uzbroic sie w cierpliwosc. w liscie jest zaznaczone aby nie podejmowac decyzji typu rezygnowania z pracy, sprzedawania nieruchomosci ze wzgledu na to ze nie wiadomo kiedy przyjde dokladnie ich kolej. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...