Jump to content

Papiery Z Departamentu?

knajt

Recommended Posts

to znaczy ze bede jeszcze losowani czy cos tam?

bo ja niezbardzo w tym a oni tym bardziej.Na dole tej kartki sa numery tylko zamazalem je.Mozna jej jakos gdzies sprawdzic?

bo slyszalem ze tak.Tylko niewiem gdzie jak sie da oczywiscie.

Oni nie sa w loterii wizowej a przy sponsorowaniu rodzinnym i tutaj jest tak ze wiecej jest podan o staly pobyt niz wiz i wtedy dla nie ktorych osob nie wystarcza wiz w danym okresie czasu tzn na 2008 . Takie osoby musza czekac dalej na swoja kolej .

Tak jak napisales ze jest tam podany numer Ich sprawy i moga sprawdzic to pod podanym numerem telefonu jakie teraz sa rozpatrywane sprawy .

podobny list ja kiedys dostalem jak bylem w kolejce po zielona karte(sponsorowanie rodzinne) zlozone zostaly na mnie dokumenty w 2000 roku a taki list jaki twoim znajomi dostali otrzymalem po 3 latach. to oznaczalo ze musze jeszcze czekac w kolejce bo wizy nie sa jeszcze dostepne dla mnie w mojej kategorii. po tym liscie czekalem jeszcze blisko 4 lata i wszystko zaczelo sie ruszac. list ten jest standardowym listem wysylanym zapewne do kazdego na ktorego zlozona byla petycja o grenn card. wszystko zalezy w jakiej kategorii sa twoim znajomi i jak dlugo beda za final czekac. poprostu uzbroic sie w cierpliwosc. w liscie jest zaznaczone aby nie podejmowac decyzji typu rezygnowania z pracy, sprzedawania nieruchomosci ze wzgledu na to ze nie wiadomo kiedy przyjde dokladnie ich kolej. powodzenia

knajt a o jakich podstawowych dokumentach mowisz,takich na samym poczatku czy tez pod czas rozmowy w Ambasadzie?

Moze tak sie zdarzyc ze ktos nie dostanie wizy na pobyt staly .Np nie ktore przestepstwa zamykaja droge do USA.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...